logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
35
5
41

Geje i lesbijki kontrolują umysły ludzi?

Tak twierdzi polityczka w Australii

Dodano: 15.02.2017, Aktualizacja: 15.02.2017

Dopiero luty, a już chyba mamy kandydatkę do nagrody za największą bzdurę dotyczącą LGBT. Michelle Meyers, polityczka nacjonalistycznej, populistycznej partii w Australii One Nation, stwierdziła, że geje i lesbijki korzystają z sekretnej broni, by... uwaga... kontrolować umysły ludzi i wprowadzić równość małżeńską. Żeby to było takie proste...

Gorąco na australijskiej scenie politycznej, a walka o równość małżeńską nie łagodzi konfliktów. W marcu wybory w Australii Zachodniej (największym stanie kraju), sondaże niestety pokazują, że szanse na miejsca w stanowym parlamencie ma nacjonalistyczna i populistyczna partia One Nation. Liberałowie, którzy mogą stracić władzę, postanowili więc pójść na układ z nacjonalistami - co w samej Australii jest szeroko komentowane.

Tymczasem okazuje się, że jedna z kandydatek One Nation, Michelle Meyers, pod koniec zeszłego roku umieściła na Facebooku wpis, który z pewnością może być szokujący. Sprawę nagłośniła gazeta LGBT, "Out in Perth".

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego niektórzy chrześcijanie zostali przekabaceni przez przemysł gender i poparli równość małżeńską? To nie przypadek, a celowe działanie z pomocą programu kontrolowania umysłów, stworzonego przez dwóch homoseksualistów z Norwegii, którzy ukończyli Harvard. (...) Wykorzystując wiele strategii, rozwijanych przez sowietów i nazistów, oni poszli jeszcze dalej, co ma niszczący wpływ, biorąc pod uwagę destrukcyjny charakter takich "związków". Już czas, by chrześcijanie się obudzili
- czytamy w poście, z którego dowiadujemy się także, że tęczowe rodziny są "nienaturalne i sztuczne". Gazeta znalazła też wpis Meyers, w którym żali się, że "widok tęczy napawa ją smutkiem".

Wypowiedzi polityczki nie skomentowała jeszcze jej partia, ale "Out in Perth" zastanawia się, jak One Nation zamierza zabezpieczyć się podczas wyborów przez wyżej wspomnianą "bronią". Śmiech przez łzy.(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (41)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Marcel (?) 11.08.2017 15:14
Mówi to osoba, która święcie wierzy w istotę stwórczą, która to istota stworzyła JEDNEGO mężczyznę i JEDNĄ kobietę na swoje podobieństwo, dała im wolną wolę a potem za posiadanie wolnej woli ukarała wygnaniem z krainy, którą stworzyła w siedem dni. W całej spisanej historii swojej miłości do ludzi Istota zabijała (np. topiła), zmuszała do zabijania lub samobójstw, pozwalała na pedofilię, a mimo to ta kobieta daje tej wiekuistej sile sobą manipulować (pomijam fakt, że jeden mężczyzna i jedna kobieta mieli trzech synów i Ci synowie zaludnili ziemię. Seems legit).
Ta istota panuje nad ogromną grupą ludzi za pomocą jednej książki i zepsutej instytucji zrzeszającej pedofilów.
Dla mnie to jest większym zaskoczeniem, niż fakt manipulowania przez lesbijki umysłami pozostałych. Jest to bowiem bardziej realne niż Bóg i jego (realnie podważona) wszechwładza.
Anahata (90) Nottingham 19.02.2017 2:51
Nacjonaliści, narodowcy i cała reszta oszołomów wylewa ze swoich paskudnych gąb coraz większe brednie i absurdy. Wiedzcie, że gdy nacjonaliści zdobędą władzę w większości krajów UE (albo przynajmniej w tych największych), to wojnę mamy jak w banku. Tak się kiedyś zaczęło - narodowy socjalista Hitler dał ludziom pieniążki i papu, ale potem rozpętał piekło. Najwyraźniej niektórym się marzy powrót tych czasów, a inni są zbyt głupi, żeby zrozumieć ryzyko.
Biuro   dodane przez Facebooka 16.02.2017 11:35
Matko, co siedzi w głowie tej pani. Ciekawe jak ona broni się przed tą kontrolą umysłową? Chyba po prostu brakiem takowego.
shingao (31) Szczecin 16.02.2017 11:10
Jakub:
{...} takie cos jak przekazy podprogowe, fale elektromagnetyczne i mikrofale itd. sa jak najbardziej uzywane.


Używane do odgrzania wczorajszej pizzy. Czy zna ktoś sposób na przebudowanie mikrofalówki na maszynę do kontroli umysłów?
Psycholog   dodane przez Facebooka 16.02.2017 9:19
Szanowni Państwo, jest całkiem prawdopodobne, że mamy tutaj do czynienia z zaburzeniem z grupy psychoz. Może to być nieleczona schizofrenia paranoidalna, może to być zaburzenie urojeniowe lub po prostu paranoiczne zaburzenie osobowości. W Polsce też mieliśmy niedawno podobny epizod publicznej demonstracji osób cierpiących z powodu takiej psychozy, po objęciu MON przez pana Macierewicza. Polecam poszukać post na stronie Psychoanaliza dla Ciebie, jest tam nagranie z krótkim opisem paranoi.
Jakub   dodane przez Facebooka 16.02.2017 8:15
Jezeli byscie poczytali cos innego niz facebooka i ksiaki inne niz proponuje Wam empik przynalibyscie jej choc odrobine racji. Poza tym wlasnie tak jak tutaj w tytule to co powiedziala ta Pani zostalo wyolbrzymione, bo miala na mysli dwoch gejow, a nie spoleczenstwo LGBT. Nie twierdze, ze ta Pani jest wzorem do nasladowania ale takie cos jak przekazy podprogowe, fale elektromagnetyczne i mikrofale itd. sa jak najbardziej uzywane.
rabbit_eclipse (25) Katowice 16.02.2017 8:13
To smutne,że widok tęczy napawa ją smutkiem :( To smutne,że ludzie sami pozbawiają się uśmiechu :(
Nik   dodane przez Facebooka 16.02.2017 3:11
Aleksandra Ban zobacz :D
teahknight (30) Opole 16.02.2017 3:07
Doskonałe :D
Anna   dodane przez Facebooka 16.02.2017 1:31
Taka prawda, tak bylo.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Geje i lesbijki kontrolują umysły ludzi? Liderka One Nation, Pauline Hanson i Meyers, fot. Picasa
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku