logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
11
2
30

Masz wadę wzroku? Nosisz okulary lub soczewki?

Mamy dla Ciebie konkurs!

Dodano: 15.11.2016, Aktualizacja: 29.11.2016

Nosisz okulary lub soczewki? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o nowoczesnej korekcji wzroku Lentivu, a potem weź udział w naszym konkursie!

- Tekst sponsorowany -


Do wygrania 5 voucherów na bezpłatną wizytę kwalifikacyjną do zabiegu Lentivu w klinice Optegra, połączoną z poszerzonym pakietem badań okulistycznych.

Chcesz pozbyć się wady wzroku szybko i bez bólu? PRZECZYTAJ...
Co trzeba zrobić? Napisz w komentarzu - w 3 zdaniach, w czym najbardziej przeszkadza Ci wada wzroku. Na odpowiedzi czekamy do 30 listopada! Ze zwycięzcami skontaktujemy się w prywatnej wiadomości.

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (30)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
atuxe (29) Opole 02.12.2016 13:09
Wada wzroku szczególnie przeszkadza mi podczas spektaklów teatru ognia, w których biorę udział. Wtedy, ze względu na makijaż sceniczny, muszę zdjąć okulary i... świat się rozmazuje. Druga sprawa jest klasyczna: każdy okularnik wie, co się dzieje, kiedy z zewnątrz wchodzi do ciepłego pomieszczenia, albo po prostu zaczyna padać - widoczność w okularach spada prawie do zera.
Liloon (20) Wodzisław 29.11.2016 23:14
Przeszkadza w widzeniu, jest coś gorszego? Nie widzę zegara z 10 metrów, nie rozpoznaję znaków na drodze, nie poznaję mijających mnie ludzi. Jestem ślepy jak kura. Jeśli wygram, to napiszcie mi tutaj, a nie na transparencie, bo jeśli nie podejdziecie mi pod nos, to nawet się nie dowiem, że wygrałem
dominikrudnicki (?) 29.11.2016 19:49
Wada wzroku uniemożliwi mi przejście rekrutacji do służb mundurowych. Nie mogę narazić partnera na śmierć, gdy podczas akcji spadną mi okulary. Zaparowane szkiełka znacznie utrudniają też życie studenta biegającego zimą z autobusu do autobusu.
pieprzonybrudas (18) Mława 29.11.2016 18:41
Bardzo przeszkadza mi to, że kiedy przez roztargnienie położę okulary w jakimś innym miejscu niż zawsze to potem muszę poświęcić dużo czasu na ich szukanie bo najzwyczajniej w świecie ich nie widzę. Kiedy noszę soczewki to najbardziej przeszkadza mi ich zakładanie no i wiecznie podrażnione i suche oczy. A kiedy nie noszę ani okularów ani soczewek to nie rozpoznaje nawet ludzi na ulicy.
Blumeo (19) Bydgoszcz 29.11.2016 17:29
Blumeo:
Przeszkadza mi na basenie a mam go 2 razy w tygodniu i musze ubierać soczewki. Nawet oglądanie sprawia pewna trudność a zasypianie w okularach nie jest niczym przyjemnym. Nawet branie prysznicu nie jest zbyt fajne gdy wszytko jest rozmazane. Przyszłość chciałabym związać z lotnictwem co niestety wada wzroku mi utrudnia ...
to mój wpis zapomniałam się zalogować :)
Blumeo (19) Bydgoszcz 29.11.2016 17:28
Przeszkadza mi na basenie a mam go 2 razy w tygodniu i musze ubierać soczewki. Nawet oglądanie sprawia pewna trudność a zasypianie w okularach nie jest niczym przyjemnym. Nawet branie prysznicu nie jest zbyt fajne gdy wszytko jest rozmazane. Przyszłość chciałabym związać z lotnictwem co niestety wada wzroku mi utrudnia .. zapomniałam się zalogować :)
Blumeo (19) Bydgoszcz 29.11.2016 16:39
Przeszkadza mi na basenie a mam go 2 razy w tygodniu i musze ubierać soczewki. Nawet oglądanie sprawia pewna trudność a zasypianie w okularach nie jest niczym przyjemnym. Nawet branie prysznicu nie jest zbyt fajne gdy wszytko jest rozmazane. Przyszłość chciałabym związać z lotnictwem co niestety wada wzroku mi utrudnia ... nie byłam zalogowana pierwszym razem :)
Blumeo (?) 29.11.2016 16:20
Przeszkadza mi na basenie a mam go 2 razy w tygodniu i musze ubierać soczewki. Nawet oglądanie sprawia pewna trudność a zasypianie w okularach nie jest niczym przyjemnym. Nawet branie prysznicu nie jest zbyt fajne gdy wszytko jest rozmazane. Przyszłość chciałabym związać z lotnictwem co niestety wada wzroku mi utrudnia ...
Kiwi!! (29) Wejherland 29.11.2016 11:22
Pierwszy raz chyba coś komentuje a co mi tam raz kozie śmierć -można spróbować. Okulary są fajne ale bardzo - strasznie - mocno chciałam znaleźć prace na stałe w dobrej korporacji dużej na skale państwowej. Chciałam zostać konduktorem potem kierownikiem pociągu potem dalej się piąć po szczebelkach małej drabinki ale wiecie co mnie zdyskwalifikowało? "Jest Pani wspaniałą osobą zdała pani wszystkie testy i psychotesty śpiewająco ale bardzo mi przykro nasi ludzie nie mogą mieć żadnej wady wzroku" Trochę mi szkoda bo dla tej pracy wróciłam do Polski...
RubiGii (20) Warszawa 29.11.2016 0:22
Kojarzycie ten moment, gdy właściwie od początku imprezy siedzicie w tym samym miejscu i pijecie wszystko to, co podłożą wam pod nos? Po chwili stwierdzacie, że musicie wstać, więc stawiacie ociężałe ciało na nogach i widzicie wszystko jak przez mgłę- zupełnie tak jak ja, gdy w zimie wsiądę do autobusu, robicie krok do przodu, a obraz przed waszymi oczami staje się dziwnie nieprzejrzysty , zupełnie tak jak mój, gdy pada deszcz, a ja nie mam parasola, robicie kolejny krok i przypadkowo uderzacie w drzwi, to jak jak ja ostatnio- tyle, że przywaliłam tak, że nie skończyło się tylko na guzie, ucierpiały również okulary, które musiałam wymienić w tempie ekspresowym. Fajnie byłoby uwolnić się od tych "drugich oczu" i czuć się pijanym tylko po wypiciu alkoholu, a nie na co dzień.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku