Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Piątek, 24.08.2018, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

Queerowym okiem o popkulturze

Podziel się Tweetnij Skomentuj (3)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (3)

Podsumowanie tygodnia: Muzyka, filmy i seriale LGBTQ

Kulturalne podsumowanie tygodnia zmienia nazwę! Od teraz podsumowujemy wydarzenia z popkulturalnego świata LGBTQ pod hasłem "Queerowym okiem o popkulturze" . Zwiastuny, zapowiedzi, premiery... O czymś zapomnieliśmy? Piszcie śmiało!


Teraz - tradycyjnie - pora na wiadomości ze świata MUZYKI.

"SOS" Cher



Jak już na pewno wiecie, bo pisaliśmy o tym w podsumowaniu kilka tygodni temu, Cher wyda album z coverami piosenek ABBY. Jak na razie możemy posłuchać "SOS". Nie możemy się doczekać reszty!

"All The Time" Kim Petras



Nowa synthpopowa piosenka Kim Petras - to już ósma z nadchodzącego albumu piosenkarki, którego premiera wciąż nie jest jeszcze znana.

"Made For Now" Janet Jackson ft. Daddy Yankee



Od come backu Janet minęły trzy lata, a piosenkarka już wydaje nową muzykę! Czekamy z niecierpliwością na informacje o nowym albumie.

"Crazy World" MNEK



MNEK wyda swój debiutancki album "Language" 7 września, a tymczasem możemy posłuchać jego najnowszego utworu - "Crazy World".

Występ Madonny z piosenką "Beautiful Game"



Jeśli jeszcze nie widzieliście i nie widziałyście - Madonna podzieliła się nagraniem ze swojego majowego występu podczas gali MET z całkiem nową piosenką "Beautiful Game".

Teaser nowej piosenki Little Mix

Post udostępniony przez Little Mix (@littlemix) Sie 15, 2018 o 8:00 PDT


Dziewczyny z Little Mix opublikowały na Instagramie fragment piosenki, która prawdopodobnie jest singlem z ich najnowszego albumu. Brzmi jak nowy hymn Girl Power!


"Promises" Sam Smith & Calvin Harris



Nowa piosenka Sama Smitha zdecydowanie nadaje się na imprezę!

Quiz
Pytań: 12
Hit Renaty Przemyk śpiewany z Nosowską to... rozwiąż quiz muzyczny!
Tytułowe pytanie jest proste, ale uwaga - będzie trudniej!
Rozwiąż quiz

(ab)
  • 1
  • 2
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (30)
walentynka-biseksualna-wbi alleexx julia-weronika cykcykcyk merka0 jierda 0tygrysio0 very-crazy lelilu1 niktwazny-99
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (3)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
EmemRose
26.08.2018 16:23 EmemRose
Są tu jacyś fani "Shameless"? Do obsady dziewiątego sezonu dołączyły Courtney Cox i Katey Sagal
cytuj zgłoś 1 0
MissHummingbird
26.08.2018 0:23 MissHummingbird (25) Eindhoven
Pitrk__:
AHS ♥

Tak, szkoda tylko że nie będzie Misty. Świetna postać do tego ship'owałam ją z Cordelią ;_;
cytuj zgłoś 0 0
Pitrk__
24.08.2018 22:28 Pitrk__ (25) Ruda Śląska, Katowice
AHS ♥
cytuj zgłoś 0 0
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
Cher film Jim Parsons Kultura Lifestyle muzyka popkultura Przegląd nowości popkulturowych Sam Smith serial telewizja USA
Powiązane
Obraz Czwartek, 11.10.2018 Queerowym okiem o popkulturze Obraz Piątek, 14.09.2018 Queerowym okiem o popkulturze Obraz Piątek, 27.07.2018 Qlturalne podsumowanie tygodnia Obraz Piątek, 09.02.2018 Qlturalne podsumowanie tygodnia Obraz Czwartek, 11.04.2019 "AHS: 1984", Kristen Stewart w "Aniołkach Charliego" i kontynuacja "Twojego Simona" na Disney+
Inne tematy
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska? Piątek, 15.05.2026 Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska?
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się