Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Piątek, 22.06.2018, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

Qlturalne podsumowanie tygodnia

Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (0)

Muzyka, filmy i seriale LGBTQ

Przygotowaliśmy dla Was kolejne podsumowanie nowości z kulturalnego świata LGBTQ. Zestawienie nowych zwiastunów, zapowiedzi, piosenek i teledysków. Czegoś brakuje? Piszcie!

Pora na nowości ze świata MUZYKI.

"Sober" Demi Lovato



Demi wypuściła nową bardzo emocjonalną piosenkę, w której przeprasza swoją rodzinę, przyjaciół i fanów za złamanie wstrzemięźliwości od alkoholu i narkotyków, których w przeszłości nadużywała od 17 roku życia.

"Everything Is Love" The Carters



Beyonce i Jay-Z wydali wspólny album-niespodziankę jako The Carters - i to dostępny na wszystkich platformach streamingowych! Para jest obecnie w trakcie światowej trasy koncertowej (show w Polsce już w przyszłym tygodniu!). Poprzedni album Jaya wydany został niecały rok temu, gdzie w jednej z piosenek ujawniła się jego mama.

"wrong" pronoun



Alyse Vellturo występująca pod pseudonimem pronoun wydała nową piosenkę lo-fi pt. "wrong". Jako inspirację do napisania utworu Alyse podała rozstanie ze swoją byłą dziewczyną.


"Fast Slow Disco" St. Vincent



Ujawniona Annie Clark, czyli St. Vincent, opublikowała zmysłowy teledysk do piosenki "Fast Slow Disco".

(ab)
  • 1
  • 2
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (14)
agaba111 tomler stefciak a_who majqi radek auryn soieko kierownik2 kacperj
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (0)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
Avan Jogia film Keiynan Lonsdale Kultura MTV muzyka Netflix None Qlturalne podsumowanie tygodnia serial Showbiznes teledysk telewizja Tyler Posey
Powiązane
Obraz Piątek, 25.05.2018 Qlturalne podsumowanie tygodnia Obraz Piątek, 18.05.2018 Qlturalne podsumowanie tygodnia Obraz Czwartek, 19.04.2018 Qlturalne podsumowanie tygodnia Obraz Czwartek, 12.04.2018 Qlturalne podsumowanie tygodnia Obraz Piątek, 14.12.2018 Cher pracuje nad autobiografią, zwiastun serialu z Ellen Page i nowe queerowe teledyski
Inne tematy
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu? Sobota, 16.05.2026 Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu?
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się