logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
92
1
15

Ojciec broni syna, który kocha makijaże

Co odpowiedział trollowi?

Dodano: 20.10.2017, Aktualizacja: 20.10.2017

Manny Gutierrez jest vlogerem i... ambasadorem marki kosmetyków. Bo Manny kocha makijaże i świetnie je robi. Z tego powodu stał się ofiarą hejtu. Youtuber Matt Walsh chciał "ponabijać się" z Manny'ego i wrzucił jego zdjęcie z komentarzem: "Ojcowie, właśnie dlatego powinniście być przy swoich synach, gdy dorastają". Odpowiedzieć trollowi postanowił... sam ojciec vlogera. Jak myślicie, co powiedział?

Historia ma już kilka miesięcy, ale teraz dostała "drugie życie" w Internecie. O Gutierrezie wspominaliśmy już na portalu - przy okazji informacji o tym, że Manny został ambasadorem marki kosmetyków, Maybelline. Bo Manny uwielbia się... malować!Przygodę z kosmetykami zaczął, kiedy był jeszcze małym chłopcem: zaintrygowała go wtedy szminka jego matki. Zanim zajął się tutorialami, pracował w sklepach kosmetycznych. Kanał na YouTube prowadzi od 2014 roku, gdzie ma ponad 3 miliony fanów. Na Instagramie obserwuje go ponad 4 miliony osób, do tego kilkaset tysięcy na Twitterze - można powiedzieć, że Manny jest już (nie tyolko queerową) gwiazdą.

Jakiś czas temu prawicowy bloger, Matt Walsh, wrzucił na Twitterze zdjęcie Manny'ego w makijażu, z komentarzem: "Ojcowie, właśnie dlatego powinniście być przy swoich synach, gdy dorastają". Walshowi postanowił odpowiedzieć... sam ojciec vlogera. A ponieważ nie mógł znaleźć do blogera kontaktu, wysłał synowi smsa z treścią odpowiedzi i z prośbą o upublicznienie.

Co odpowiedział Manny Senior?

Panie Walsh,

Tu Manny Senior. Na początku pozwolę sobie zaznaczyć, że byłem przy moim synu zawsze i zawsze przy nim i dla niego będę. Jestem dumny nie tylko z tego co osiągnął, ale przede wszystkim z tego kim się stał. Rozumiem, że pana słowa są znakiem tego, że nie zna pan nikogo ze społeczności LGBT. Bo gdyby pan znał to wiedziałby, że to są najbardziej prawdziwi i mili ludzie na naszej planecie. Co więcej, na pana miejscu dobierałbym słowa i czyny mądrzej. Tak jak pan zrobiłby wszystko dla swojej rodziny, tak ja zrobiłbym wszystko dla mojej. Dobrego dnia!
Wiadomość szybko rozniosła się w Internecie, a sam Manny napisał: "Mam szczęście, że mam takiego ojca". Nie sposób się nie zgodzić. Miłego weekendu!

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (15)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Charles   dodane przez Facebooka 24.10.2017 19:35
Wspaniały ojciec ❤️
Wanda   dodane przez Facebooka 23.10.2017 20:44
To właśnie jest prawdziwy Ojciec.....Super
Paula   dodane przez Facebooka 23.10.2017 4:42
W końcu same pozytywne komentarze, społeczność chyba się zmienia, albo w nocy cebulaki śpią
Makoto   dodane przez Facebooka 22.10.2017 21:58
Pięknie wykonany makijaż :)
Karolina   dodane przez Facebooka 22.10.2017 10:29
Manny jest bomba i tyle
Marcin   dodane przez Facebooka 22.10.2017 8:52
Ale czy celem makijażu u mężczyzn ma być nadanie cech kobiecych? Otóż myślę, że nie. Niestety wiele osób kojarzy ten zabieg jako przypisany jedynie paniom, i że makijaż równy jest wybuchowi tęczy na buźce. Jestem pewien, że wielu panów przekonałoby się do subtelnej "tapety" gdyby pokazać im , że jej celem jest, przeciwnie do zdjęcia powyżej, uwydatnienie cech męskich. Przecież jest mnóstwo mężczyzn zakrywających tym sposobem niedoskonałości skóry, podkreślakących kształt brwi oczu, ust, nosa, czy żuchwy, a nawet "dorabiających" sobie zarost i patrząc na takich w życju nikt by nie powiedział, że się umalowali. Ciężko jednak przebrnąć przez coś co się zowi stereotyp. A nawiasem mówiąc, to gdy patrzę na zdjęcia tych cudownych, przystojnych, idealnych panów celebrytów, to coś mi się zdaje, że wielu z nich, gdy wstaje rano z łóżka i patrzy w łazienkowe zwierciadło, to wcale tak świetnie nie wygląda
Janusz   dodane przez Facebooka 22.10.2017 6:47
Superojciec! Taki powinien być ojciec. Zawsze!
crashoverride (101) Trójmiasto 22.10.2017 6:46
I taki powinien być ojciec. Zawsze!
Adrian   dodane przez Facebooka 22.10.2017 0:06
Manny i jego ojciec to naprawdę wspaniali, cudowni, dumni z bycia z sobą, wrażliwi i pozytywnie nastawieni ludzie! Każdy człowiek niezależnie od tego jakiej jest płci czy orientacji ma prawo nosić makijaż, być dumnym z bycia sobą i warto o tym wiedzieć! Liczy się po prostu serce i bycie człowiekiem a nie to kim się jest i jak wygląda! :) (Y)
Dawid   dodane przez Facebooka 21.10.2017 23:52
Super! Sam również się maluję i na co dzień chodzę w sukienkach i butach na obcasie ♥ Płeć nie musi determinować ekspresji tak jak i nie determinuje smaku.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Ojciec broni syna, który kocha makijaże Fot. za: facebook.com/MannyMua733
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku