logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
41
48

Zbigniew Ziobro straszy Polaków UE i adopcją

Komentarz do słów Angeli Merkel

Dodano: 31.08.2017, Aktualizacja: 31.08.2017

"Jeżeli przyjmiemy argumenty, że oto jacyś urzędnicy brukselscy definiują swoje wartości, oni tak je widzą i my mamy je bezwzględnie wprowadzać, i tak ma być. (...) No to jutro będzie decyzja, że mamy zgodzić się na adopcje dzieci przez pary homoseksualne, pojutrze, że ma być powszechny dostęp do eutanazji. I w wielu innych obszarach będą mówić co ma być, a jak nie to będą sankcje" - w ten sposób minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, skomentował ostatnie słowa Angeli Merkel, dotyczące praworządności w Polsce.

We wtorek kanclerz Niemiec, Angela Merkel, odniosła się na konferencji prasowej do sytuacji w Polsce: "Nie możemy trzymać języka za zębami i nie mówić nic w imię świętego spokoju. Chodzi w końcu o zasady naszej współpracy w UE" - powiedziała otwarcie Merkel, dodając wcześniej: "To jest poważny temat, bo kryteria współpracy w Unii Europejskiej są podwaliną praworządności".

Przypomnijmy, że tego samego dnia Komisja Europejska odrzuciła stanowisko Polski ws. procedury praworządności, podkreślając, że jej zdaniem istnieje zagrożenie dla praworządności w naszym kraju.

Sprawę skomentował dla serwisu wPolsce.pl minister sprawiedliwości i prokurator generalny, Zbigniew Ziobro, który stwierdził, że "język ustępstw wobec UE to droga donikąd".

"Jeżeli przyjmiemy argumenty, że oto jacyś urzędnicy brukselscy definiują swoje wartości, oni tak je widzą i my mamy je bezwzględnie wprowadzać, i tak ma być. (...) No to jutro będzie decyzja, że mamy zgodzić się na adopcje dzieci przez pary homoseksualne, pojutrze, że ma być powszechny dostęp do eutanazji. I w wielu innych obszarach będą mówić co ma być, a jak nie to będą sankcje" - powiedział też Ziobro.
ZOBACZ TEŻ Ziobro o tęczy na demonstracjach: oni chcą przeorać naszą ojczyznę Ochrona przed lewicową ideologią

Nie pierwszy raz w ostatnim miesiącu minister straszy Polaków kwestiami LGBT. Pod koniec lipca Ziobro odniósł się do tęczowych flag podczas protestów w obronie niezawisłych sądów. "To nie jest przypadek, że na tych wiecach tak ostentacyjnie obecne były tęczowe środowiska. Oni chcą przeorać naszą ojczyznę. To jest bitwa, w której chodzi nie tylko o sądy" - podkreślał Ziobro.

(md)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (48)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
don_diego44 (52) Tychy 05.09.2017 2:33
@upstairs_at_you
Uzależniał leczenie od łapówek ,wiec pośrednio mógł się przyczynić do czyjejś śmierci a wypowiedź Ziobry była rzeczywiście zbyt ostra.
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 04.09.2017 21:36
don_diego44:
@upstairs_at_you
Jeżeli tak mówił, to musiał mieć dowody ,ale sąd nie uznał je za wystarczające.

Weź się już nie kompromituj więcej OK?
Dowodów nie było żadnych a prokuratura nawet nie sformułowała takiego zarzutu w akcie oskarżenia.
don_diego44 (52) Tychy 03.09.2017 23:15
@upstairs_at_you
Jeżeli tak mówił, to musiał mieć dowody ,ale sąd nie uznał je za wystarczające.
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 03.09.2017 22:45
don_diego44:
Żeby kogoś nazwać zerem to trzeba mieć na takie określenie niezbite argumenty ..

Ależby kogoś nazwać mordercą nie potrzeba żadnych dowodów?
Tzn. Ziobro nie musi ich mieć - prawda?
don_diego44 (52) Tychy 03.09.2017 21:52
@shingao
To raczej Ty i większość tutaj osób z definicji krytykuje partię rządzącą nie biorąc pod uwagę faktów . Żeby kogoś nazwać zerem to trzeba mieć na takie określenie niezbite argumenty . A niby co takiego złego zrobił Ziobro ? Używając takich określeń to Ty raczej jesteś stronniczy. Każdy kto żył w PRL robił jakąś tam karierę . Jeżeli ktoś nawet należał do PZPR to jeszcze o niczym nie świadczy . Chodzi o to czy ktoś taki gorliwie popierał ten narzucony niedemokratyczny system .
shingao (31) Szczecin 03.09.2017 11:58
don_diego44:
@shingao
I niesłusznie nazwałeś mnie propagandystą.


Ludzie na tym portalu popierają różne partie. Ty wyróżniasz się swoim bezkrytycznym poparciem, uaktywnianiem się zwłaszcza gdy jest krytykowana Twoja partia oraz ignorowaniem (udawaniem, że nikt ich nie wskazał?) faktów pokazujących PiS w negatywnym świetle.

Tylko Ty reprezentujesz taką hipokryzję. NiePiS zrobi X, to jest to dowód, że niePiS jest zły. PiS zrobi dokładnie to samo X, to nic złego się nie stało. Osoby robiące kariery w PRL trzeba usunąć z życia publicznego. Chyba, że taka osoba oczyściła się poprzez zapisanie do PiS. Wtedy komunistyczna przeszłość już Tobie nie przeszkadza. Jesteś hipokrytą i propagandystą.
don_diego44 (52) Tychy 03.09.2017 1:22
@upstairs_at_you
Ten łapownik i psychopata miał bezpośredni wpływ na życie ludzkie, wiec Ziobro pewnie miał powody żeby go tak nazwać a że nie udowodniono mu tego to inna sprawa. A czy kiedykolwiek udowodniono jakiemuś lekarzowi błędy lekarskie które przyczyniły się do czyjejś śmierci ? Chyba nie a jak już to są to bardzo ,bardzo rzadkie przypadki.
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 03.09.2017 1:05
don_diego44:
@upstairs_at_you
Tak, tak nasze sądy bardziej dbają o dobre imię przestępcy .Ten psychopata rzeczywiście był bardzo pokrzywdzony takim określeniem . Biedaczek.

Każdy człowiek, który nikogo nie zamordował ma prawo czuć się pokrzywdzony, kiedy ktoś publicznie nazywa go przestępcą.
Przestań już uciekać od oczywistej prawdy, że Ziobro to kłamca i oszczerca bo nie dasz rady przed tym uciec.
don_diego44 (52) Tychy 03.09.2017 0:22
@upstairs_at_you
Tak, tak nasze sądy bardziej dbają o dobre imię przestępcy .Ten psychopata rzeczywiście był bardzo pokrzywdzony takim określeniem . Biedaczek.
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 03.09.2017 0:09
don_diego44:
@upstairs_at_you
Psychopata ,który bije żonę nie powinien być lekarzem .

Nadal nie czyni to z niego mordercy.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Zbigniew Ziobro straszy Polaków UE i adopcją Fot. za: Facebook.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku