Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Poniedziałek, 30.11.2015, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

Wyciekła lista klientów gejowskiej agencji towarzyskiej

Podziel się Tweetnij Skomentuj (38)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (38)

Będzie skandal?

"Na światło wydostała się baza danych klientów warszawskiej gejowskiej agencji towarzyskiej. Na liście są znane osoby, ich telefony i adresy" - podał w weekend serwis Kulisy24, którego redaktorem naczelnym jest Sylwester Latkowski. Podobno nie ma na niej polityków, ale nie brakuje dziennikarzy, artystów, przedsiębiorców, czy... księży. Podobno, albowiem nazwiska nie zostały ujawnione.

Informacja pojawiła się w sieci w piątek wieczorem. Serwis Kulisy24 poinformował, że z jednej z warszawskich gejowskich agencji towarzyskich wyciekły dane klientów, które są też w posiadaniu świata przestępczego. Wiele osób zastanawiało się, czy wyciek wstrząśnie polską polityką. W sobotę na stronie portalu pojawił się artykuł redaktora naczelnego i Michała Majewskiego, opisujący kulisy wycieku i bardzo enigmatyczne informacje o klientach. Poznaliśmy najczęstsze zawody (lekarze, przedsiębiorcy, artyści), czasem regiony i sytuacje spotkań z prostytutkami. Portal nie zdecydował się jednak na podanie żadnego nazwiska. Nie ma też informacji, by wśród klientów agencji byli politycy.

"Jeśli społeczeństwo chce wiedzieć, którzy politycy są pedałami, to tu, w centrum Warszawy, przy Chmielnej, jest homoseksualna agencja towarzyska" - mówił w zeszłym roku w rozmowie z "Wprost" Michał Piróg, dodając, że "codziennie, regularnie podjeżdżają służbowe samochody z Wiejskiej". "Nie będę podawać nazwisk. Żeby było śmieszniej, ci, co najgłośniej krzyczą, że homoseksualizm jest zły, też podjeżdżają. Pamiętam, jak na jakimś spotkaniu jeden z tych polityków chciał, żebyśmy sobie zrobili wspólne zdjęcie. Powiedziałem: nie ma takiej możliwości, bo mówisz, że pedały to jest zło, a sam jesteś pedałem" - podkreślał tancerz i choreograf.
ZOBACZ TEŻ Piróg: Mam dość ukrytych gejów O wychodzeniu z szafy nie ujawniając nikogo

"Z naszych informacji wynika, że policja nie wie o sprawie wypłynięcia listy na światło dzienne. Agencja towarzyska funkcjonuje nadal, choć w ostatnim czasie zmieniła siedzibę. Wkrótce opiszemy kolejne wątki związane z tą sprawą" - poinformowali redaktorzy artykułu na Kulisy24.

(red)
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (75)
sasunaru tripthedarkness teddybear90 nunca-mais oops-too-late luminaire shadyshade suchomatapalma lucyferowa buleczka2
Nie podoba mi się (5)
kierownik2 upstairs_at_you bombadil billy_elliot
Komentarze (38)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
shingao 新顔
Wyróżniony 30.11.2015 23:26 shingao (40) Szczecin
upstairs_at_you:
Latkowski sięga bruku.


Co Ty gadasz. On sięgnął już jakiś czas temu.
cytuj zgłoś 0 0
billy_elliot
Wyróżniony 30.11.2015 15:15 billy_elliot (35) Warszawa
"Na światło wydostała się baza danych klientów warszawskiej gejowskiej agencji towarzyskiej." Na razie jedyne co wydostało się na światło dzienne to artykuł o liście. Bez nazwisk. Jedyne co w tym "newsie" jest gorące to fakt, że prostytutki z usług których korzystano mają penisy. To, co wymienieni w tym artykule "przedsiębiorcy, artyści, lekarze, naukowcy, dziennikarze, zagraniczny dyplomata" robią w wolnym czasie mnie nie interesuje. Taka lista powinna być upubliczniona tylko wtedy, gdyby były na niej takie nazwiska jak Kaczyński, Terlikowski, Oko i wszyscy inni, którzy publicznie potępiają homoseksualizm, choć w życiu prywatnym jest im bliski.
cytuj zgłoś 15 0
Ikona
16.12.2015 21:13 kiss
Kazdy wie, ze chodzi o EDEN
cytuj zgłoś 0 0
Koenraad
03.12.2015 6:36 Koenraad dodane przez Facebooka
Anna Frankiewicz, jesli ktos odmawia mi praw, niech swojej prywatnosci prawami czlowieka nie broni. Koniec tematu z mojej strony.
cytuj zgłoś 0 0
Sylwia
03.12.2015 1:21 Sylwia dodane przez Facebooka
Poprawność mówi "nie wolno nikogo outować na siłę, przecież ty też nie chciałabyś być na siłę wyoutowana przez kogoś". Ale w środku krzyczę "Dajcie mi nazwiska tych, którzy otwarcie krytykują homoseksualistów, a sami nimi są!"
cytuj zgłoś 0 0
Anna
02.12.2015 22:53 Anna dodane przez Facebooka
Ale jak widzę, nikt inny tutaj za pan brat z prawami człowieka nie jest jest.
cytuj zgłoś 0 0
Anna
02.12.2015 22:52 Anna dodane przez Facebooka
Niezależnie od tego, jak wielkim hipokrytą kto jest, ma prawo do prywatności, tak jak każdy inny. Jestem absolutnie na nie, jeśli chodzi o ujawnianie takich rzeczy.
cytuj zgłoś 0 0
Piotr
02.12.2015 20:22 Piotr dodane przez Facebooka
Powinna być w pełni upubliczniona, żeby zdemaskować hipokrytów prawicowo-kościelnych!
cytuj zgłoś 0 0
Anna
02.12.2015 17:47 Anna dodane przez Facebooka
tak!!! jestem za swobodą seksualną, za funkcjonowaniem burdeli, tym bardziej legalnych. Uważam, że każda ma prawo do dowolnej ekspresji seksualnej za zgodą drugiego dorosłego człowieka. Uważam, że ta lista powinna ujrzeć światło dzienne w przypadkach jawnych homofobów,
cytuj zgłoś 0 0
Maciej
02.12.2015 17:38 Maciej dodane przez Facebooka
Powinna! Jak najbardziej!
cytuj zgłoś 0 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 4
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
dane osobowe dziennikarstwo Media Michał Majewski Michał Piróg Polska prostytucja prywatność Społeczeństwo Warszawa Wyciek danych klientów agencji towarzyskiej
Powiązane
Obraz Poniedziałek, 04.05.2020 Oliwa do ognia: ten outing mnie nie oburza Obraz Poniedziałek, 22.06.2009 "Jak zapobiegać dyskryminacji w języku"? Obraz Wtorek, 26.05.2009 Rozmowy IS - Tomasz Raczek Obraz Sobota, 17.06.2023 Parada Równości w mediach i w rzeczywistości Obraz Wtorek, 16.05.2023 Dziennikarz TVP napisał "wiersz" o Mariuszu Szczygle: "kłamliwy gej"
Inne tematy
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu? Sobota, 16.05.2026 Eurowizja 2026: największy bojkot w historii wydarzenia od 1970 roku. Kto i dlaczego odwrócił się od konkursu?
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się