logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
20.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
97
6
11

Milion Amerykanów ujawniło się na Facebooku

Coming outy w mediach społecznościowych

Dodano: 16.10.2015, Aktualizacja: 16.10.2015

W porównaniu z zeszłym rokiem liczba Amerykanów i Amerykanek, którzy wychodzą z ukrycia na Facebooku wzrosła trzykrotnie - taką informację podał sam Facebook z okazji Coming Out Day i Spirit Day.

Jak Facebook sprawdzał "wychodzenie z ukrycia"? Pod uwagę wzięto osoby, które zmieniły swój status związku na jednopłciowy i skorzystały z nowego narzędzia, pozwalającego dostosować tożsamość płciową na profilu według potrzeb użytkowników.

Facebook zwraca uwagę na trzy trendy: duży wzrost coming outów w ostatnim roku, większe zainteresowanie fanpage'ami organizacji i grup LGBT (prawie 300 fanpage'y z 6 mln fanów i fanek - wzrost o 25 proc.) oraz duży odzew na akcję związaną z równością małżeńską w USA - po której liczba coming outów wzrosła.
ZOBACZ TEŻ 26 mln ludzi z tęczowymi awatarami Mała "rewolucja" na Facebooku?

Tym samym liczba dziennych coming outów wzrosła prawie trzykrotnie w porównaniu z 2014 rokiem.

A Wy jesteście ujawnieni w mediach społecznościowych?

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (11)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
shingao (31) Szczecin 20.10.2015 13:23
Podpis:
No i co z tego, my w większości tu obecni żyjemy w POlsce, więc zajmijmy się Polską.


Ja bym proponował zamknąć granicę, i odciąć Polskę od światowego internetu. Tu jest Polska. Zachciało się Polakom czytać o tym co się dzieje w innych krajach ;)
Podpis (?) 19.10.2015 17:28
No i co z tego, my w większości tu obecni żyjemy w POlsce, więc zajmijmy się Polską.
Etang (26) Warszawa 18.10.2015 18:11
upstairs_at_you:
maryha627942:
upstairs_at_you:
MrMartin:
Mój chłopak skwitowałby to pewnie: "homopropaganda" :)

Twój chłopak musi być swietny w łóżku ;-)
A co ma "homopropaganda" do bycia dobrym w lozku?

No bo jesli to homofob, w dodatku marny w łóżku to już nic nie rozumiem.


Przecież to był oczywisty żart, co ty dajesz...
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 18.10.2015 16:47
maryha627942:
upstairs_at_you:
MrMartin:
Mój chłopak skwitowałby to pewnie: "homopropaganda" :)

Twój chłopak musi być swietny w łóżku ;-)
A co ma "homopropaganda" do bycia dobrym w lozku?

No bo jesli to homofob, w dodatku marny w łóżku to już nic nie rozumiem.
maryha627942 (26) Białystok 18.10.2015 15:23
upstairs_at_you:
MrMartin:
Mój chłopak skwitowałby to pewnie: "homopropaganda" :)

Twój chłopak musi być swietny w łóżku ;-)
A co ma "homopropaganda" do bycia dobrym w lozku?
upstairs_at_you (49) miasteczko raczej 17.10.2015 13:27
MrMartin:
Mój chłopak skwitowałby to pewnie: "homopropaganda" :)

Twój chłopak musi być swietny w łóżku ;-)
MrMartin (?) 17.10.2015 11:16
Mój chłopak skwitowałby to pewnie: "homopropaganda" :)
DarkSquirrel (20) Okolice Gdyni 17.10.2015 2:36
''Pod uwagę wzięto osoby, które zmieniły swój status związku na jednopłciowy i skorzystały z nowego narzędzia, pozwalającego dostosować tożsamość płciową na profilu według potrzeb użytkowników.''
Tyle, że ile z tego to dziewczyny, które ustawiają sobie związek z siostrą/przyjaciółką, ot tak, dla beki. Tak samo jak z ustawianiem płci. nie wiem czy można w ogóle takie dane brać pod uwagę :/
Etang (26) Warszawa 16.10.2015 22:48
zewszad_i_znikad:
A ja jestem "zacofana technologicznie" i nie mam konta na fejs-zbuku. Przede wszystkim dlatego, że uchodzi to za Obowiązkowe.


Cóż, takim jak ja i ty pozostaje chyba siedzenie w szafie ;)
Timothy1313 (?) 16.10.2015 17:12
Ten największy "wzgórek" wtedy gdy zalegalizowano małżeństwa?

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Milion Amerykanów ujawniło się na Facebooku Fot. za: research.facebook.com