logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
60
10
10

Palikot do Biedronia: zawiodłem się na tobie

Szef Twojego Ruchu obrażony za spotkanie z Millerem?

Dodano: 27.01.2015, Aktualizacja: 27.01.2015

W poniedziałek wieczorem na profilu facebookowym Twojego Ruchu pojawił się filmik z Januszem Palikotem, zatytułowany "Do Roberta Biedronia". "Zawiodłem się na tobie. Ale startuję w wyborach prezydenckich i będę walczył o równość wszystkich ludzi, bez względu na to, kto mnie jeszcze zawiedzie" - mówi Palikot. W poniedziałek Robert Biedroń spotkał się w Słupsku z Leszkiem Millerem.

Leszek Miller spotkał się z Robertem Biedroniem w słupskim Ratuszu w poniedziałek. Wieczorem media cytowały odpowiedź prezydenta Słupska na pytanie o kondycję Twojego Ruchu. Biedroń powiedział, że Januszowi Palikotowi potrzebna jest odrobina odpoczynku, dodając, że "Obciążenie nie bardzo czuje, że jest dzisiaj obciążeniem".

Na Facebooku Twojego Ruchu bardzo szybko pojawił się filmik z Januszem Palikotem, zatytułowany "Do Roberta Biedronia". "Ten tekst, ta mowa jest do Roberta Biedronia, prezydenta Słupska. Robert. Kiedy premier Donald Tusk śmiał się z ciebie, gdy po raz pierwszy wypowiadałeś się w polskim parlamencie - broniłem ciebie. Kiedy prezydent Lech Wałęsa mówił, że nie ma dla ciebie miejsca w polskim parlamencie - broniłem ciebie. Kiedy koledzy z SLD kpili z ciebie - broniłem ciebie. Kiedy cię opluwano i pobito, interweniowałem w twojej sprawie. Coś ci powiem. Zawiodłem się na tobie. Ale startuję w wyborach prezydenckich i będę walczył o równość wszystkich ludzi, bez względu na to, kto mnie jeszcze zawiedzie" - mówi na filmiku Janusz Palikot.Robert Biedroń szybko odpowiedział na Twitterze


(red)

Radek Oliwa
Radek Oliwa Queer.pl
Mówi się, że Robert Biedroń przetasował politykę, bo jako pierwszy ujawniony gej wypłynął na szerokie wody. To prawda - tego jeszcze nie grali. W moim odczuciu największym osiągnięciem Roberta nie jest jednak jego orientacja seksualna.

Biedroń to facet, który potrafi łagodzić konflikty, pozostając równocześnie wiernym swoim celom. Prezydent Słupska to osoba, która bez ogródek popiera równość małżeńską oraz prawo do adopcji przez pary tej samej płci a równocześnie znajduje wspólny język z posłanką Wróbel. Pozostać sobą zachowując szacunek do innych - to w polskiej polityce zupełnie wyjątkowe zjawisko. Wydaje mi się, że ani Janusz Palikot ani Leszek Miller nie są w stanie tego ogarnąć. Obaj posługują się maskami, które zakładają w zależności od mody. Wyborcy tego na dłuższą metę nie kupują.
0
PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (10)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Druid (26) Kraków 27.01.2015 15:30
Są artykuły, gdzie trudno mi stwierdzić czy się mi podobają lub nie... Ten jest jednym z nich.

Czemu? Z jednej strony Biedroń ma rację, Palikot musi przemyśleć swoją sytuację. A z drugiej Palikot kręci filmy jak się to mu nie podoba co ten pierwszy mówi... Trochę racji mają osoby twierdzące, że zaleciało piaskownicą na placu zabaw. No ale cóż poradzić. Mamy wolność środków przekazu swojego zdania... I zyskiwania poparcia przeciwników tego czy owego człowieka.
WYRÓŻNIONY cytuj zgłoś 1
A_ (28) Warszawa 29.01.2015 0:58
Palikot nagrywa swoje wystąpienia do różnych ludzi. Nagrał też m.in. wypowiedź skierowaną do prezydenta Komorowskiego. W sumie Biedroń powinien się cieszyć, że jedno z nagrań skierowane jest do niego. Takie apele kieruje się tylko do ludzi ważnych ;)
misuki (23) Olsztyn 28.01.2015 16:24
wyznanie niespełnionej m.... Pana P.
irek84 (33) UK 28.01.2015 14:08
Dzisiaj Nitras, doradca pani premier Kopacz przyznał, że związki partnerskie staną się wyzwaniem dla przyszłego sejmu, czyli jak zwykle robią z nas głupkow a ty piszecie o sprawach marginalnych.
kosel83 (32) Szamotuły 27.01.2015 21:04
To nie piaskownica tylko XXI wiek :) a tak poważnie , przecież jak Pan Palikot zadzwonił by telefonem , zadne Media by sie o tym nie dowiedziały , a tak w internecie filmik puścił i od razu jest gościem Faktów po faktach w TVN aby prowadzić swoją kampanie Wyborczą :)
andro (32) a nie bo wieś 27.01.2015 19:35
Pan Biedroń zyskuje w moich oczach corazwieksze zaufanie i sympatie (nie ukrywam żę miałem kiedyś o nim nie najlepsze zdanie) Palikot... juz nawet nie ma co tracić :/
Nilition (21) Poznań 27.01.2015 19:01
Bardzo dobra odpowiedz Pana Roberta :)
mmachine_love (102) warszawa 27.01.2015 16:40
powalczyli by o rownosc zwierzat, nawiasem pisac jak przyleca kosmici z gwiazd czy skas ich tam, : powiedza WTF :D sie tu dzieje na ziemi skonczy sie holocaust zwierzat sponsorowany na rzecz (nie)umyslnej ludnosci
Autre (33) Warszawa i okolice 27.01.2015 14:16
Jeden pan polityk umieszcza filmik z treściami, które powinien wyjaśnić w spotkaniu na żywo z drugim politykiem. Czy my jesteśmy w piaskownicy czy jesteśmy ludźmi dorosłymi?
lilianne_blaze (100) Warszawa 27.01.2015 13:14
"będę walczył o równość wszystkich ludzi" ?

Rownosc to jest malzenstwa i adopcje na identycznych warunkach, nic mniej, jezeli ktos tego nie rozumie ("Nie jesteśmy zwolennikami adopcji dzieci przez pary homoseksualne") to nadaje sie nie do polityki tylko co najwyzej do najprostrzych prac czysto fizycznych.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Palikot do Biedronia: zawiodłem się na tobie Janusz Palikot i Robert Biedroń w 2011 roku (Fot. za: Facebook)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku