logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
lilianne_blaze (100 lat)
0
428
253

Dodaj
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
19.09.2017 12:26 lilianne_blaze skomentowała news
Nie ma zadnego "nikt nie zauwazyl". Po wiekszosci samobojcow widac wczesniej. Tylko w tym kraju zawsze prawie wszyscy maja wszystko z calego serca w dupie.
Ci ktorzy zaszczuli tego dzieciaka nie dzialali w prozni. Dzialali w otoczeniu rowiesnikow, nauczycieli, etc, ktorzy beztrosko udawali ze nic sie nie dzieje i tworzyli atmosfere przyzwolenia i praktycznie gwarancje bezkarnosci.
To nie jest nic specyficznego dla gimnazjum, schemat jest uniwersalny, jest agresor/agresorzy, jest cel, jest masa beztroskich obserwatorow, to samo dotyczy szkol, to samo dotyczy przemocy domowej, z na przyklad kobietami bitymi i gwalconymi przez mezow-pijakow jest dokladnie to samo, nikt nic nie widzi, nikt nic nie slyszy, daja bezposrednim sprawcom przyzwolenie i bezkarnosc na srebrnej tacy z wisienka na czubku a skonfrontowani z faktami udaja swiete zdziwienie, reaguja niedowierzaniem lub agresja, i oczywiscie probuja przerzucic odpowiedzialnosc na ofiare, a przez mysl im nie przejdzie ze gdyby ktos mial jaja reagowac to wielu takich sytuacji by nie bylo lub konczylyby sie wczesniej / mniej zle. Bardzo nie lubie operowac slowami typu "empatia" czy "znieczulica", ale do tego nawet nie potrzeba jakiejs wielkiej "empatii", wystarczy odrobina wyobrazni i jakis podstawowy sprzeciw wobec zla i przede wszystkim niechowanie glowy we wlasnym odbycie.
Że miał inną orientację, że inaczej się ubiera... 14-letni Kacper mieszkał pod Łodzią. Odebrał sobie życie, bo był prześladowany w szkole. O historii Kacpra donosi NOWA TV.
14.06.2017 2:44 lilianne_blaze skomentowała news
"Niemniej jednak - POPIERAMY I ZAWSZE BĘDZIEMY POPIERAĆ oczyszczanie przestrzeni miejskiej z barbarzyńskiej symboliki, niezależnie czy są to flagi >>>nazistowskie<<<, komunistyczne, tęczowe, czy anarchistyczne. Nie może być miejsca w społeczeństwie na tego typu ideologie! Ludzi należy z miłością upominać i nawracać, ideologie należy z całą stanowczością rugować."

Co przepraszam? Narodowi socjalisci popieraja oczyszczanie przestrzeni miejskiej z symboliki narodowo-socjalistycznej?
Młodzież Wszechpolska chwali się "skrojonymi" flagami W weekend na oficjalnej stronie na Facebooku Młodzieży Wszechpolskiej pojawiło się zdjęcie grupy młodych mężczyzn i tęczowych flag. Podpis głosił: "z…


© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku