logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
3
0
1
Filmy LGBT

Fantastyczna kobieta (2017)

"Fantastyczna kobieta" to chilijski film o stracie i poznawaniu siebie. W główną bohaterkę wciela się Daniela Vega. Marina musi zmierzyć się ze śmiercią partnera, Orlandio, jego rodziną, która jej nie akceptuje i akceptacją samej siebie jako osoby transpł

Orlando (Francisco Reyes) planuje urodzinową niespodziankę dla znacznie młodszej od niego partnerki, Mariny (Daniela Vega). Prezent wręcza jej podczas romantycznego wieczoru, który para spędza w Santiago na kolacji i tańcach. Po powrocie do mieszkania mężczyzna nieoczekiwanie słabnie. Marina zabiera go do szpitala, gdzie musi skonfrontować się z rodziną Orlanda, a także z wrogo nastawioną służbą zdrowia i policją. Wskutek tragicznych wydarzeń będzie musiała zawalczyć o prawo do swoich uczuć, godności, a nawet przeżywania żałoby.

Zwiastun
PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (1)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
lennie (20) Kraków 15.12.2017 21:51
Bardzo, bardzo dobry film. Jeden z niewielu, gdzie protagonistką jest kobieta transpłciowa, której losy nie są opowiadane w przedramatyzowany sposób, a jednocześnie przedstawiający trudności, z jakimi mierzą się niektóre podobne jej osoby. No i Daniela Vega w roli głównej. ♥
shingao (31) Szczecin 08.10.2017 23:08
Bohaterka wzbudza szacunek poprzez... przetrwanie. Po mimo wielu przeciwności nie załamuje się. Zaciska zęby, zaciska pięści i mówi "co Ciebie nie zabije...".
Piękny motyw muzyczny.
Nadrób filmowe zaległości! W Prideshop.pl najsłynniejsze filmy LGBT w promocyjnych cenach: 15 lub 25 PLN - więcej nie zapłacisz.

filmy2016
5/5 (3)

Oryginalny tytuł: Una mujer fantástica

Reżyseria: Sebastián Lelio

Występują: Daniela Vega, Francisco Reyes, Luis Gnecco, Aline Küppenheim


© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku