logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
304
18
41

Co lesbijki/geje chcieliby wiedzieć o sobie nawzajem?

Zadajemy pytania, szukamy odpowiedzi!

Dodano: 15.12.2015, Aktualizacja: 16.12.2015

O co chodzi z pozycją na "nożyczki"? Dlaczego geje lubią divy? Czy wszystkie lesbijki mają w szafie koszule flanelowe? Czy wszyscy geje znają się na modzie? Wewnątrz naszej społeczności istnieje wiele mitów i stereotypów, które pokazują, że nie znamy się dobrze. Chcemy dać Wam okazję do zadawania sobie nawzajem pytań, których być może nie mieliście okazji do tej pory zadać. Zaczynamy?

W połowie października serwis BuzzFeed zaprosił lesbijki i gejów do zadawania sobie pytań: z tych spotkań powstały zabawne filmiki, z których można wysnuć wniosek, że jeszcze wiele musimy się o sobie nawzajem dowiedzieć. Proponujemy Wam kilka odpowiedzi na pytania, które sami i same często słyszymy, Was zapraszamy do zadawania kolejnych pytań, jak i odpowiadania, damy radę? GEJE 1. Czy wszyscy geje lubią tańczyć? Nie wszyscy, aczkolwiek gdyby zrobić badania wśród naszych znajomych – nie da się ukryć, że 99 proc. to parkietowe bestie. Chyba jeszcze żaden amerykański naukowiec nie zbadał tego zjawiska, może po prostu chodzi o to, że bardziej lubimy dobrą zabawę? 2. Dlaczego geje lubią divy? Geje mają słabość do kobiet, ale w trochę innym znaczeniu niż faceci heteroseksualni... Geje lubią silne, niezależne kobiety, które "przecierają szlaki" i nie zawsze są akceptowane przez społeczeństwo – tym samym geje mogą si...   ( Pozostało znaków: 4011 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 196700   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Co lesbijki/geje chcieliby wiedzieć o sobie nawzajem?   credits CC BY-NC-ND 2.0 Fot. Nathan Rupert, za: flickr.com/photos/nathaninsandiego
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku