logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
66
13
14

Miś jaki jest, każdy widzi

Rozmowa z Mr. Bear Poland 2015

Dodano: 19.03.2015, Aktualizacja: 20.03.2015

Co wiemy o misiach? Są duże, przytulne, przyjazne, naturalne, uśmiechnięte i wszyscy za nimi przepadają. Stowarzyszenie Bears of Poland jest jedyną organizacją w Polsce, która skupia osoby utożsamiające się z tzw. ruchem bears. BoP organizuje spotkania, tematyczne weekendy (najbliższy w Krakowie) i co roku wybory Mr. Bear Poland. Miśterem 2015 został Marcin, z którym rozmawiał Mikołaj.

Zacznijmy od podstaw! Czym dla ciebie jest miś? Osobiście uważam, że nie da się zdefiniować misia. Chociaż większość uważa, że powinien być większy i puchaty, nawet w regulaminie wyborów jest zaznaczone, że startować mogą tylko ci z zarostem na twarzy i na klacie. Skąd twoje zainteresowanie kulturą miśkową? Wiesz, to wszystko zupełnie przypadkiem. Mój były wcale nie był misiem. W grupę zaangażowałem się ponad dwa lata temu. Ktoś wtedy rzucił pomysłem, żebym startował w wyborach i podjąłem wyzwanie. Owszem, wtedy nie wygrałem, ale od tamtego czasu byłem chyba na prawie wszystkich zlotach miśkowych w Polsce i po...   ( Pozostało znaków: 2664 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 195720   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Miś jaki jest, każdy widzi Marcin, Mr. Bear Poland 2015
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku