logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
50
8
33

Ranking: męskie full frontale

Kto? W jakim filmie?

Dodano: 30.01.2012, Aktualizacja: 30.01.2012

Co to jest „full frontal”? Film pod takim oryginalnym tytułem został przez polskiego dystrybutora przetłumaczony na „Wszystko na wierzchu”. Całkiem trafnie. Bez owijania w bawełnę: chodzi o sceny, w których aktorzy/aktorki pokazują się nago od przodu tak, że widać „wszystko”.

widoczność: 5 atrakcyjność: 4 11. Michael Pitt Reżyser Bernardo Bertolucci rozebrał całą trójkę głównych bohaterów filmu „Marzyciele” (2003) - wśród nich Louisa Garrella (patrz: miejsce 7), ale na poważny full frontal pozwolił tylko Michaelowi Pittowi. Ptaszek Michaela, mimo że widoczny tylko przez sekundę, robi duże wrażenie, bo widzimy go w zbliżeniu. Zajmuje cały ekran ;-) widoczność: 3 atrakcyjność: 7 10. Daniel Craig Tak, tak, agent Jej Królewskiej Mości, sam James Bond pokazał siusiaka! Kto oglądał „Love is the devil” (1998) Johna Maybury, ten widział (scena w wannie). W tej filmowej biografii malarza Francisa Bacona Craig zagrał jego kochanka - George'a Dyera. widoczność: 3 atrakcyjność: 8 9. Eduardo Noriega Noriega to Brad Pitt hiszpańskiego kina. Na szczęście, w odróżnieniu od Brada, Eduardo ma na swym koncie ekranowy full frontal. W filmie „Novo” (2002) Jeana Pierre'a Limusina pojawia się w stroju Adama co chwila, ale full frontal jest tylko w jednej scenie na plaży. widoczność: 3 atrakcyjność: 10 8. Rupert Graves Wielbicielom kina LGBT Ruperta nie trzeba specjalnie przedstawiać. To przecież jeden z głównych bohaterów filmu „Maurycy” (1987) Jamesa Ivory na podstawie prozy E.M. Forstera - gejowskiej historii miłosnej rozgrywającej się w Anglii początku XX wieku. Właśnie w tym filmie przystojny aktor pokazuje się w pełnej krasie (łóżkowa scena z Jamesem Wilby, też full frontal). Ale nie tylko w tym. Pamiętacie scenę kąpieli w stawie w „Pokoju z widokiem” (1985) tego samego reżysera? Full frontal zaliczył w niej nie tylko Rupert, ale również Julian Sands (patrz niżej) i Simon Callow. widoczność: 4 atrakcyjność: 9 7. Randy Becker Randy Becker nie zrobił niestety wielkiej kariery aktorskiej. Jego bodaj najważniejsza rola to ta z filmu „Love! Valour! Compassion!” (1997) Joe Mantello o grupie przyjaciół gejów. Jako Ramon Fornos, superprzystojny tancerz, Becker robi piorunujące wrażenie, szczególnie w dwóch krótkich scenach na pomoście nad jeziorem. Wart...   ( Pozostało znaków: 8418 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 187067   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Ranking: męskie full frontale Tom Cullen (z gołą pupą) i Chris New w filmie "Zupełnie inny weekend" - już w kinach!
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku