logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
67
19
28

Serial: "Dante's Cove"

Gejowska opera mydlana

Dodano: 10.12.2009, Aktualizacja: 10.12.2009

W dziedzinie gejowskich seriali telewizyjnych Polska jest w epoce kamienia łupanego. Nie dotarł do nas jeszcze legendarny "Queer as Folk", a w krajach, które zwykliśmy nazywać "Zachodem" już przeszedł do historii. Teraz króluje tam "Dante's Cove" (Hotel Dante), gejowska opera mydlana w stylu mystery i horroru. Gorący seks, intrygi, rozdarte dusze, krwawiące serca i mnóstwo przygód. Krytycy są podzieleni. Jedni twierdzą, że "Dante's" to nudna szmira, inni że arcydzieło.

- Janusz Marchwiński - W dziedzinie gejowskich seriali telewizyjnych Polska jest w epoce kamienia łupanego. Nie dotarł do nas jeszcze legendarny "Queer as Folk", a w krajach, które zwykliśmy nazywać "Zachodem" już przeszedł do historii. Teraz króluje tam "Dante's Cove" (Hotel Dante), gejowska opera mydlana w stylu mystery i horroru. Gorący seks, intrygi, rozdarte dusze, krwawiące serca i mnóstwo przygód. Krytycy są podzieleni. Jedni twierdzą, że "Dante's" to nudna szmira, inni że arcydzieło. Ale - do rzeczy: Akcja pierwszych odcinków pod intrygującym tytułem "Some loves will haunt you forever" toczy się na tajemniczej wyspie, której wegetacja mocno przypomina Grecję lub Hiszpanię. Jest rok 1840. Kapłanka Grace poślubia przystojniaka Ambrosiusa. Zaraz po tym smutnym wydarzeniu, Ambrosius pociesza się wdziękami apetycznego służącego. Zazdrosna Grace przeklina niewiernego i wtrąca go w lochu. Na dodatek, przekleństwo sprawia, że Ambrosius błyskawicznie się s...   ( Pozostało znaków: 4063 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186840   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku