logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
28
0
34

Sztuka ruchania

"Radość seksu gejowskiego"

Dodano: 01.07.2009, Aktualizacja: 01.07.2009

"Radość seksu gejowskiego" to nie "gejowska Kamasutra" ani podnieta dla wiecznie niewyżytych. Napisana w formie encyklopedii książka, przybliża czytelnikowi ogromne spektrum spraw, związanych z homoseksualnością. Autorzy, pisząc o gejowskim seksie, bardzo obszernie poruszają także aspekty zdrowotne, społeczne, emocjonalne, polityczne oraz kulturowe...

- Radek Oliwa - W siódmej klasie szkoły podstawowej "pani od biologii" zafundowała nam całą godzinę rozmów o seksualności . let's talk about sex! Po krótkim wykładzie o jajnikach, plemnikach oraz przeróżnych gruczołach nadeszła chwila prawdy: "Teraz proszę o zapisanie nurtujących was pytań na kartkach. Postaram się na nie odpowiedzieć". Pytania, na które można było odpowiedzieć językiem naukowym poszły gładko. Trudniej już było przy kwestii "prawidłowego rozmiaru członka". "Pani od biologii" lekko się zaczerwieniła, tłumacząc, że rozmiar nie gra roli a poza tym to sprawa bardzo indywidualna. Koleżanka z 4 ławki zaczęła nerwowo parskać śmiechem. Temperatura podniosła się, gdy padło pytanie o seks oralny. "Pani od biologii" nabrała barwy dojrzałego pomidora i stwierdziła, że kompletnie nie wie, co to takiego ten seks oralny. Śmiech koleżanki z czwartej ławki stawał się coraz bardziej histeryczny. Efekt pogadanki? Pośmialiśmy się trochę, "poczerwieniliśmy" się, nie dowiadując się kompletnie niczego. "Obciąganie powinno być przyjemnością, nie obowiązkiem. Jeśli się je wykonuje porządnie, jest ono przyjemne nie tylko dla właściciela ssnego chu.., ale i dla ssącego"... tak o...   ( Pozostało znaków: 5052 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186803   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku