logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
10
0
3

Seksowna bielizna na każdą okazję

I luff myself :)

Dodano: 10.04.2009, Aktualizacja: 10.04.2009

Naukowo udowodnione jest, że ciało w bieliźnie jest bardziej sexy niż nagie. Przez wiele lat dominowało przekonanie, że to przede wszystkim kobiety dbają o tą część garderoby. Godzinami starannie dobierają bieliznę w zależności od okazji, podczas gdy facet, bez zbędnego zastanawiania się, ubierze pierwsze lepsze majtki. W dzisiejszych czasach, gdy generalnie świadomość mężczyzn odnośnie mody wzrasta, nie powinni oni pomijać tematu bielizny

Naukowo udowodnione jest, że ciało w bieliźnie jest bardziej sexy niż nagie. Przez wiele lat dominowało przekonanie, że to przede wszystkim kobiety dbają o tą część garderoby. Godzinami starannie dobierają bieliznę w zależności od okazji, podczas gdy facet, bez zbędnego zastanawiania się, ubierze pierwsze lepsze majtki. W dzisiejszych czasach, gdy generalnie świadomość mężczyzn odnośnie mody wzrasta, nie powinni oni pomijać tematu bielizny. Dobrej jakości gatki są równie istotne, jak markowy garnitur czy jeansy, bo ta najbardziej intymna część ubioru, mówi najwięcej o właścicielu. A nóż przyjdzie nam niespodziewanie ukazać światu to, co dziś założyliśmy pod... A najlepiej wiedzą o tym geje. Moda jaka jest, wszyscy widzą. Zmienia się z każdym sezonem i to, co było na topie kilka miesięcy temu, teraz nadaje się najwyżej do wiosennego mycia okien. Stąd potrzeba nieustannego aktualizowania swojej garderoby, zaczynając właśnie od bielizny. Bo nie ma chyba nic gorszego niż paść ofiarą modowego zacofania. A więc zastanów się, co lubisz najbardziej? Zacznij od prostego podziału - czarne czy białe? W kratkę, w kropki a może z kajdankami? Klasyczne slipy, dopasowane bokserki czy minimalistyczne jockstrapy? Obcisłe czy luźne? Wygodne czy modne? Teraz pozostaje już tylko pytanie "gdzie je kupić"? W zabieganym świecie współczesnego faceta, nie ma czasu na wielogodzinne zwiedzanie wielkich galerii handlowych, w poszukiwani...   ( Pozostało znaków: 6037 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186779   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku