logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
11
0
25

Brian i reszta

Ulubione postaci seriali gejowskich

Dodano: 06.03.2009, Aktualizacja: 06.03.2009

Jeśli ktoś lubi seriale z gejowskimi wątkami, skarbnicą wiedzy okaże się znakomicie redagowany portal www.afterelton.com zawierający mnóstwo wiadomości, artykułów i komentarzy o serialach i filmach oraz generalnie o gejach w mediach...

Jeśli ktoś lubi seriale z gejowskimi wątkami, skarbnicą wiedzy okaże się znakomicie redagowany portal www.afterelton.com zawierający mnóstwo wiadomości, artykułów i komentarzy o serialach i filmach oraz generalnie o gejach w mediach (jego odpowiednikiem o tematyce les jest portal www.aftereellen.com). Dowiadujemy się na przykład, że choć telewizja istnieje już od około siedemdziesięciu lat, to pierwszy gej w telewizyjnym serialu pojawił się dopiero w 1972 roku. Serial amerykańskiej sieci ABC nosił tytuł "The Corner Bar" (Bar na rogu). Postać Petera Panamy zagrał nieżyjący już znany aktor Vincent Schiavelli. Od tego czasu wiele się zmieniło. Nie dość że - choć incydentalnie - gejowskie postacie pojawiały się nawet w polskich produkcjach telewizyjnych, to niektóre seriale i postacie w nich występujące przeszły do legendy. Afterelton.com przedstawia listę 25 najpopularniejszych z nich. Oto "Top 5 Gay TV - Characters": Miejsce 5: Will Truman (Eric McCormack): "Will & Grace" (polski tytuł: "Para nie do pary") Will Truman był pierwszym w historii telewizji całkowicie wyautowanym mło...   ( Pozostało znaków: 4579 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186771   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Brian i reszta Gale Harold (Brian z "Queer as Folk")
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku