logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
24.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
3

Różowe tło kampanii prezydenckiej w USA

Plotki, domysły i pomówienia

Dodano: 01.03.2008, Aktualizacja: 01.03.2008

Tak zwane "outowanie" polityków, artystów i wszelakich osobistości publicznych jest ulubionym zajęciem wielu użytkowników gejowskich portali w Stanach Zjednoczonych. To tam właśnie mnożą się coraz to nowe "różowe listy" zawierające bardziej lub mniej wiarygodne dane na temat upodobań seksualnych sławnych ludzi. Teraz zaś, kiedy kampania przed jesiennymi wyborami prezydenckimi osiąga apogeum, na internetowych formach panuje prawdziwe szaleństwo. Obiektem największego zainteresowania jest oczywiście przystojny Barak Obama...

- Janusz Marchwiński - Tak zwane "outowanie" polityków, artystów i wszelakich osobistości publicznych jest ulubionym zajęciem wielu użytkowników gejowskich portali w Stanach Zjednoczonych. To tam właśnie mnożą się coraz to nowe "różowe listy" zawierające bardziej lub mniej wiarygodne dane na temat upodobań seksualnych sławnych ludzi. Teraz zaś, kiedy kampania przed jesiennymi wyborami prezydenckimi osiąga apogeum, na internetowych formach panuje prawdziwe szaleństwo. Obiektem największego zainteresowania jest oczywiście przystojny Barak Obama, który ubiega się o nominację z ramienia partii demokratycznej. Pod parasolem bezpiecznej anonimowości internauci zaklinają się, że Obama jest gejem, bo ktoś-kiedyś-widział-go-z kimś-kogo-ktoś-zna. Przypomina to oczy...   ( Pozostało znaków: 3212 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186702   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Różowe tło kampanii prezydenckiej w USA © stockxpert.com
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku