logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
11

Tabletki gwałtu czyli rape drugs

Nowe narkotyki w klubach

Dodano: 13.12.2007, Aktualizacja: 13.12.2007

Gejowskie kluby na zachodzie Europy coraz częściej ostrzegają przed tak zwanymi "rape drugs", lub "knockout drops", po polsku "pigułki gwałtu". Moda na nie dotarła już do Polski. Są to substancje chemiczne, które po zażyciu wprowadzają w krótkotrwały stan euforii a potem trwającą czasem wiele godzin uratę świadomości. Po wybudzeniu ofiary nic nie pamiętają, twierdzą że "urwał im się film...

- Janusz Marchwiński - Gejowskie kluby na zachodzie Europy coraz częściej ostrzegają przed tak zwanymi "rape drugs", lub "knockout drops", po polsku "pigułki gwałtu". Moda na nie dotarła już do Polski. Są to substancje chemiczne, które po zażyciu wprowadzają w krótkotrwały stan euforii a potem trwającą czasem wiele godzin uratę świadomości. Po wybudzeniu ofiary nic nie pamiętają, twierdzą że "urwał im się film". Narkotyk rozkłada się szybko i już po kilku godzinach nie można stwierdzić jego obecności w organizmie. "Pigułki gwałtu" uchodzą za niegroźne "party drugs" i choć już samo ich podanie jest przestępstwem, sprawcy uważają często, że dosypanie komuś do drinka jakiegoś proszku to tylko fajna zabawa. Jeden z niemi...   ( Pozostało znaków: 3107 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186678   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku