logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
2

Światowy Dzień Walki z AIDS

Reklamy z przesłaniem

Dodano: 30.11.2006, Aktualizacja: 30.11.2006

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS tym razem zestaw reklam społecznych, dotyczących nie tylko zagadnień HIV, ale także innych niebezpieczeństw zdrowotnych, zagrażających gejom i lesbijkom. Kampanie skierowane do środowiska homoseksualnego są specyficzne, zwłaszcza te zamieszczane w magazynach erotycznych - siłą rzeczy nie unikają dosłowności i wyrazistości przekazu...

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS tym razem zestaw reklam społecznych, dotyczących nie tylko zagadnień HIV, ale także innych niebezpieczeństw zdrowotnych, zagrażających gejom i lesbijkom. Kampanie skierowane do środowiska homoseksualnego są specyficzne, zwłaszcza te zamieszczane w magazynach erotycznych - siłą rzeczy nie unikają dosłowności i wyrazistości przekazu. Jak jednak pokazują przykłady, o problemie można mówić na różne sposoby, także minimalistycznymi środkami, obrazową metaforą, dowcipem, dziełem sztuki. Prostym wizerunkiem czarnego krzyża, zaskakującą metaforą seksu ze skorpionem, nietypowym nawiązaniem do archetypu marlboro-mena - organizacje i instytucje, parające się bezpieczeństwem zdrowotnym, chwytają ...   ( Pozostało znaków: 3098 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186577   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku