logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
16.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
9

Komisja ds. mediów

Złamany monopol vs. złamane tabu

Dodano: 25.04.2006, Aktualizacja: 25.04.2006

Dziennik doczekał tematu na okładkę z prawdziwego zdarzenia. W piątek pokazał, że ma drukarnie przystosowane do grafiki full kolor, a to za sprawą gejowskiej flagi(...) Mały Książę to nie tylko tytuł książki, organizacji pomocowych ale także strony poświęconej 'dobrej pedofilii', umieszczonej na rosyjskich serwerach, którą polskie media odkryły ostatnio na tyle skutecznie, że zainteresował się też nimi wymiar sprawiedliwośc...

Złamany monopol Dziennik doczekał tematu na okładkę z prawdziwego zdarzenia. W pierwszych dwóch dniach uspokajał swoim błękitnym layoutem, uzupełnionym o szarobure fotosy. W piątek nareszcie pokazał, że ma drukarnie przystosowane do grafiki full kolor, a to za sprawą gejowskiej flagi. Jak pokazały reakcje gejowskiego internetu, artykuł niekoniecznie przypadł wszystkim do gustu, bo faktycznie, ani w nim rewelacji, a podskórny przekaz trąci jednak rezerwą do przedsięwzięcia. A już zupełnie nijak nie miał się do treściwego i - co ważniejsze - informacyjnego tekstu Wyborczej, nieepatującej wizją Biedronia '...   ( Pozostało znaków: 2575 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186511   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku