logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
163

Picie moczu, tarzanie się w kale, narkotyki i pedofila

"Przemilczane problemy homoseksualizmu" - broszura dla nauczycieli

Dodano: 27.03.2006, Aktualizacja: 27.03.2006

Dyrektorzy placówek oświatowych w całej Polsce otrzymali w ubiegłym tygodniu broszurę pod znamiennym tytułem: "Przemilczane problemy homoseksualizmu"(...) Tekst jest dla ludzi o mocnych nerwach(...) Typowe praktyki seksualne homoseksualistów to medyczny horror - pisze autor. Proszę sobie wyobrazić ślinę, kał, spermę i krew mieszającą się między dziesiątkami mężczyzn co roku(...)

Dziwimy się czasem, skąd w społeczeństwie tyle w stosunku do nas niezrozumienia, niechęci, nienawiści i agresji. Dlaczego ludzie, którzy nie znają osobiście żadnego geja i żadnej lesbijki wykazują się nie tylko brakiem zwykłego zrozumienia i tolerancji, lecz chcieliby nas w swoiście pojętej dobrej wierze z tzw. "zdrowego społeczeństwa" po prostu wyeliminować? Wyjaśnienie jest prostsze niż myślałem. To zmasowana propaganda środowisk mieniących się "chrześcijańskimi", swoista krucjata przeciw naszej "tęczowej zarazie". Ta zmasowana indoktrynacja przybiera na sile w tzw. 4 RP i dociera nawet do szkół. Przecież należy edukować i "zdrowym duchu" wychowywać ciemne i nieuświadomione masy, by przypadkiem nie uległy zgubnej pokusie i nie dały złapać się na lep, atrakcyjnej i zwodniczej promocji gejowstwa na świecie. Edukację, by była skuteczna, zaczynamy zatem od szkół. Dyrektorzy placówek oświatowych w całej Polsce otrzymali w ubiegłym tygodniu, być może za przyzwoleniem nowych "moralnych i patriotycznych" władz edukacyjnych, dalej otrzymywać będą, broszurę, pod znamiennym tytułem: "Przemilczane problemy homoseksualizmu". Tytuł, jako żywo, przypomina niezwykle "rzetelny i obiektywny" materiał telewizji Trwam" o znanym festiwalu" Woodstok- przemilczana prawda". Podobnie jak w Trwam, autor 55 stronicowej broszury pozostaje anonimowy. Broszurze towarzyszy list przewodni podpisany, a jakże, przez niejakiego Sławomira Olejniczaka - Prezesa Stowarzyszenia Kultury, a jakże, Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Pan Prezes w liście zaznacza już w drugim akapicie, ze jako ojciec, nie życzy sobie, by jego córki uczestniczyły kiedykolwiek w bulwersujących i skandalicznych imprezach zaplanowanych na kwiecień i organizowanych przez homoseksualne lobby. Tym bardziej, że zdaniem prezesa, dochodzi tam do rozpowszechniania demoralizujących materiałów. Pan Olejniczak podkreśla przy tym, że dobro dzieci leży nam wszystkim, na sercu, zatem sprzeciwiać się należy deprawacji. Na czym owa deprawacja miałaby polegać, wyjaśni nam załączona broszura na temat zachowań homoseksualnych oraz ich zdrowotnych, psychicznych i społecznych skutków. W końcowej części pada zachęta, by z rzeczoną broszurą oraz załączoną kopia homofobicznego artykułu tygodnika "Ozon" oraz komentarzem Doroty Sajnug zapoznać całe grono pedagogiczne, a dzięki temu belferska brać będzie mogła uniknąć ofert promujących zachowania demoralizujące i ustrzec się przed deprawacją dzieci i młodzieży. Przeczytałem załączoną broszurę, i włos mi się zjeżył na głowie. Okazało się, że jestem potworem. I nawet sobie tego nie uświadamiałem. Nie dość, że dla przeciętnego człowieka jestem czymś niepojętym i odrażającym, to jeszcze jako gej nie mogę czerpać z tego faktu szczęścia i przyjemności, gdyż jest...   ( Pozostało znaków: 11692 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186502   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Picie moczu, tarzanie się w kale, narkotyki i pedofila "Ogród ziemskich rozkoszy"
Fragment tryptyku Hieronima Boscha
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku