logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
3

Filmy: "5x2"

Układ prawie idealny

Dodano: 02.03.2006, Aktualizacja: 02.03.2006

François Ozon to obecnie jednen z najciekawszych reżyserów europejskich. W jego filmach stale obecne są wątki homoseksualne, podobnie jest z najnowszym "Czasem, który pozostał", który wszedł na ekrany polskich kin. W takiej chwili warto także przypomnieć poprzednie dzieło Ozona, tym bardziej, że "5x2" ukazało się właśnie na DVD...

François Ozon to obecnie jednen z najciekawszych reżyserów europejskich. W jego filmach stale obecne są wątki homoseksualne, podobnie jest z najnowszym "Czasem, który pozostał", który wszedł na ekrany polskich kin. W takiej chwili warto także przypomnieć poprzednie dzieło Ozona, tym bardziej, że "5x2" ukazało się właśnie na DVD. Historia związku kobiety i mężczyzny to temat tak stary jak kino, przerabiany na wszystkie sposoby przez wszelkie gatunki. Czy zobaczymy coś nowego, gdy całość zostanie opowiedziana w odwrotnej kolejności? Tylko, gdy opowiadającym jest twórca tej miary co François Ozon, twórca takich filmów jak "8 kobiet" i "Basen". Także "5x2" to dzieło mistrzowskie, prowadzone zdecydowaną ręką. Precyzyjny scenariusz i znakomite aktorstwo znajdują dopełnienie w ścieżce dźwiękowej świetnie oddającej nastrój dane...   ( Pozostało znaków: 3526 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186493   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Filmy: "5x2" Kard z filmu 5x2
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku