logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
16

Pedalus vulgaris

Mała typologia gejów

Dodano: 07.11.2005, Aktualizacja: 07.11.2005

Środowisko, w których geje przebywają najchętniej to duże skupiska miejskie, kawiarenki internetowe, dyskoteki i lokale gastronomiczne posiadające ciemne pomieszczenia, (tzw. darkroomy), w których geje usiłują łączyć się w pary. Rozmnażanie gejów nie przynosi jak dotychczas widocznych rezultatów w postaci potomstwa, lecz próby ciągle trwają. Geje jako grupa stanowi niezwykle wdzięczny obiekt badawczy, głównie dzięki występującym wśród nich podgrupom....

Geje, niekiedy pedałami, (z łaciny: pedalus vulgaris pospolitus :-)) zamieszkują trzecią planetę od słońca i stanowią ok. 3-8 % gatunku "homo sapiens", czyli ludzi sapiących - zwłaszcza w czasie kopulacji służącej w zasadzie rozmnażaniu. Geje się nie rozmnażają(sic!), a jednak ich populacja w historii gatunku homo jest stała, co stanowi niewątpliwy fenomen. Geje są z reguły przyjaźnie nastawieni do reszty gatunku, czego nie można powiedzieć o tej reszcie, która bywa do gejów nastawiona wrogo, a czasem nawet agresywnie. Mimo to geje prowadzą życie radosne i otwarte, próbując obłaskawić co agresywniejszych przedstawicieli podgatunku homo. Zagrożenie dla gejów stanowi zwłaszcza wyjątkowo złośliwa odmiana zwana wszechpolakami (giertychus politikus) lub tez radiomaryjowcami (Rydzykus palantus). Środowisko, w których geje przebywają najchętniej to duże skupiska miejskie, kawiarenki internetowe, dyskoteki i lokale gastronomiczne posia...   ( Pozostało znaków: 3949 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186448   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Pedalus vulgaris rys.: Marcin Skoczek
www.SkoQ.pl
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku