logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
15

Wywiady IS - Piotr i Paweł

Geje ze Stoczni Gdańskiej

Dodano: 06.10.2005, Aktualizacja: 06.10.2005

Przyjechaliśmy do Gdańska dla pracy i żeby mieszkać razem. Jesteśmy ze sobą dwa lata.(...) Wiemy, co się dzieje, głównie z pism gejowskich. Wiemy, kto to jest Szyszkowska i Parada Równości, i jesteśmy za(...) Jak go widzę w tej odzieży roboczej, to często nie mogę się powstrzymać(...) jeden z kumpli z pracy zaczął mnie obmacywać(...)

Łukasz Pałucki: Skąd jesteście? Jak się poznaliście? Piotr i Paweł: Pochodzimy z Mazur i poznaliśmy się na kanale sms przez komórki. Przyjechaliśmy do Gdańska dla pracy i żeby mieszkać razem. Jesteśmy ze sobą dwa lata. Ł. P.: Jak trafiliście do pracy w stoczni? Paweł: Dostałem tę pracę, bo chciałem już wcześniej tu pracować. Potem ściągnąłem Piotra. Pierwszego dnia jak wysiadł na dworcu w Gdański spojrzał na dźwigi, które było widać na horyzoncie i powiedział: Chcę na takim jeździć! Bardzo szybko dostał to, czego chciał. Kiedy ja szukałem dla niego pracy, to On sam poszedł do stoczni i dostał robotę od ręki. Piotr: Dziś pracuję na suwnicy, mogę się pochwalić, że jestem jednym z najlepszych na hali, szybko się nauczyłem. Zdarza się, że ludzie którzy pracują dłużej nie mogą zdobyć uprawnień, które ja szybko zdobywam, chociaż jestem w miarę nowy. Ł. P.: Jakie macie poglądy na świat? Interesuje Was co się dzieje z gejami i lesbijkami? Na kogo będziecie głosowali w wyborach? Będziemy głosowali oczywiście na lewicę. Wiemy, co się dzieje, głównie z pism gejowskich...   ( Pozostało znaków: 4665 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186438   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku