logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

Czytelnia: Baby Neumann

Doświadczyć przemocy

Dodano: 20.06.2005, Aktualizacja: 20.06.2005

Przemoc w stosunku do gejów jest jak łysienie. Słyszy się o niej i czyta, ale nie wierzy, że coś takiego może się samemu przydarzyć. Wprawdzie bywamy często zaczepiani, to jest niejako stałym elementem naszego gejowsko- lesbijskiego życia, podobnie jak Lucia di Lammermoor, gejowskie imprezy lub też Barbara Streisand. Niestety...

Przemoc w stosunku do gejów jest jak łysienie. Słyszy się o niej i czyta, ale nie wierzy, że coś takiego może się samemu przydarzyć. Wprawdzie bywamy często zaczepiani, to jest niejako stałym elementem naszego gejowsko- lesbijskiego życia, podobnie jak Lucia di Lammermoor, gejowskie imprezy lub też Barbara Streisand. Niestety. -A ja uważam to za świetne, kiedy jakiś typ do mnie kretyńsko i to publicznie zagada- stwierdził Karolek- mogę wtedy zaaranżować prawdziwy teatr- scenę dramatyczną- niczym Zsa Zsa Gabor za kierownicą, przy zatrzymaniu z powodu pijaństwa. To doprowadza najbardziej nawet zajadłego homofoba do panicznej ucieczki. Po takiej scenie czuję się utwierdzony w swojej gejowskiej samoświadomości. A dawka adrenaliny, którą przy tym dostaję, działa niczym poppers, kochany! -Ale co zrobisz, gdy, ktoś cię jednak fizycznie zaatakuje- zapytałem niepewnie? Karolek łyknął lampkę Sherry i spuścił niewinnie oczęta: -Po prostu krzyczę w niebogłosy: Gwałcą!!! Rozmawialiśmy właśnie w milutkim malutkim lokalu gejowskim w centrum miasta i czekaliśmy na moją starą przyjaciółkę Lolę, która po wielomiesięcznej acz niedobrowolnej czystości - znalazła wreszcie swego lubego, i właśnie chciała nam do zaprezentować. Temat "przemoc przeciwko pedałom" wypłynął, gdy barman i zarazem DJ włączył płytę Petera Maffaya1, co Karolek odczuł jako bezsensowne okrucieństwo i osobisty na niego atak. Drzwi otwarły się gwałtownie i Lola wpłynęła do środka niczym "ucieleśnienie pokuszenia na beżowo": od krótkiej beż-spódniczki począwszy, poprzez beżowy kostiumik, skończywszy na beżowym turbaniku. -Boshee! Jak ona wygląda-wysyczał Karolek prosto do ucha- czyżby obrabowała jakiś lumpeks? -Kochane!, to niesamowite- jęknęła Lola zamiast przywitania i opadała zupełnie nie jak dama na krzesło, przywołując w międzyczasie obsługę.-Potrójny likier miętowy, ale migiem! -Likier miętowy?- jęknął Karolek- jesteś w ciąży? -Zamknij się Karolu- zainterweniowałem, złapałem Lolę za rękę by zapytać, co się stało a przede wszystkim: -Gdzie twój chłopak? -Pobity, leży w szpitalu. Złamany nos, podbite oczy, wstrząs mózgu, złamane żebra. Przemoc przeciw pedałom! Jego matka właśnie do mnie dzwoniła....   ( Pozostało znaków: 9321 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186399   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Czytelnia: Baby Neumann Okładka książki "Pierwszy raz"
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku