logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
0

Coming out

Czy jestem gejem?

Dodano: 29.03.2003, Aktualizacja: 29.03.2003

Leżeliście razem w łóżku, rozmawiając godzinami o wszystkim możliwym. Nagle, nie mówiąc ani słowa, zacząłeś go delikatnie głaskać. Nie mogłeś inaczej - musiałeś to po prostu zrobić. Niesamowicie Was to uszczęśliwiło. Później ogarnęło Was zmęczenie i od razu zasnęliście. Mało nie zwariowałeś ze szczęścia. Tak jeszcze nigdy się nie czułeś...

Czy jestem gejem? Leżeliście razem w łóżku, rozmawiając godzinami o wszystkim możliwym. Nagle, nie mówiąc ani słowa, zacząłeś go delikatnie głaskać. Nie mogłeś inaczej - musiałeś to po prostu zrobić. Niesamowicie Was to uszczęśliwiło. Później  ogarnęło Was zmęczenie i od razu zasnęliście. Mało nie zwariowałeś ze szczęścia. Tak jeszcze nigdy się nie czułeś... Gdy po raz pierwszy miałeś ten sen, myślałeś, że to nic takiego. Lecz on wracał prawie każdej nocy. "To minie" - mówiłeś sobie. Lecz nie minęło. Nie minęło również wtedy, kiedy poznałeś swoją pierwszą dziewczynę - wprost przeciwnie - zakochiwałeś się nadal w chłopcach, musiałeś cały czas o nich myśleć. Oczywiście - lubisz też dziewczyny, jednak tylko w obecności chłopców masz to dziwne uczucie. Nie możesz w żaden sposób temu zapobiec i nie chcesz już dłużej czekać. Chcesz, żeby Twoje sny wreszcie się spełniły. Najchętniej chciałbyś to jeszcze dzisiaj wypróbować. Jednak: "Czy on mnie zrozumie, czy po prostu tylko wyśmieje? Jak zareagują inni? Co powiedzą moi rodzice? I co z AIDS?" - tyle pytań na raz. Często już sam nie wiesz co i jak, nie wiesz czy śmiać się czy płakać. To nic dziwnego. Tak samo czuje się wielu innych chłopaków i mężczyzn. Poznasz ich, gdyż są wszędzie: w szkole, w pracy, na uniwersytecie, w klubie sportowym, w dyskotece, knajpie, internecie... Czy "TO" minie? Wolisz chłopców? Więc jesteś gejem, a może to kiedyś minie? Oba przypadki są możliwe. Prawie wszyscy chłopcy przeżywają w okresie dojrzewania fazy, w których podobają im się chłopcy - także seksualnie. Później jednak wielu interesuje się bardziej dziewczynami lub kobietami. Stają się więc heteroseksualni. Albo biseksualni - pociągają ich zarówno mężczyźni jak i kobiety. Niektórzy kochają się jednak nadal w chłopcach albo mężczyznach: są homoseksualistami, czyli gejami. Jaki jesteś Ty, nie gra żadnej roli, najważniejsze, żebyś był zadowolony z tego, jak żyjesz i kochasz. Czy geje są zboczeńcami? Niestety nadal istnieją ludzie, którzy uważają ge...   ( Pozostało znaków: 8675 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186363   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku