logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

Aniołowie Nocy

Nowe metody w propagowniu bezpieczniejszego seksu

Dodano: 21.03.2005, Aktualizacja: 21.03.2005

Środowisko z jednej strony jest wstrząśnięte, niektórzy jednak wzruszają ramionami. Tak różnorodne są reakcje na odkryty w lutym w Stanach Zjednoczonych, odporny na wszystkie środki lecznicze wirus HIV(...) Powstały w USA i przeniesiony na grunt niemiecki projekt "Dark Angel" stanowi przeciwieństwo dotychczas praktykowanych metod i polega na indywidualistycznym podejściu do sprawy. Miast prowadzić propagandę na skalę masową w pracę nad promowaniem Safer Sexu włącza się pojedyncze osoby...

Środowisko z jednej strony jest wstrząśnięte, niektórzy jednak wzruszają ramionami. Tak różnorodne są reakcje na odkryty w lutym w Stanach Zjednoczonych, odporny na wszystkie środki lecznicze wirus HIV. Prewencyjne zastępy zwalczające coraz popularniejsze w ostatnim czasie praktyki bareback`u znowu utwierdzają się w przekonaniu o słuszności swych działań. -Dajcie spokój z tą prewencją- słyszało się coraz częściej w kręgach homoseksualistów na zachodzie. Większość miała rzeczywiście powyżej uszu to ciągłe, natrętne powtarzanie, by nie robić tego, lub tamtego. W niektórych kręgach gejów monotonne powtarzanie mantry o bezpiecznym seksie nie powodowało już strachu, lecz znudzenie czy w końcu irytację. Zinstytucjonalizowane i sformalizowane kampanie propagandowe, wyczerpa...   ( Pozostało znaków: 3300 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186358   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku