logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
14.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
26

Aseksualizm - nowa moda czy choroba

Co to jest "zaburzenie apetencji"

Dodano: 02.03.2005, Aktualizacja: 02.03.2005

Statystyczny człowiek uprawia seks 103 razy w roku. Znaczy to, że domyślny osobnik w wieku reprodukcyjnym kopuluje przeciętnie dwa razy w tygodniu. Jednocześnie jednak rośnie liczba tych, którzy całkowicie rezygnują z seksu. Brytyjski magazyn "New Scientist" twierdzi, że co setna osoba z grupy objętej najnowszymi badaniami należy do grupy "aseksualistów". Nie wykazują oni najmniejszego zainteresowania jakąkolwiek formą zbliżenia cielesnego.

Statystyczny człowiek uprawia seks 103 razy w roku. Znaczy to, że domyślny osobnik w wieku reprodukcyjnym (z wyłączeniem starszych pań w moherowych beretach) kopuluje przeciętnie dwa razy w tygodniu. To niezły wynik. Jednocześnie jednak rośnie liczba tych, którzy całkowicie rezygnują z seksu. Brytyjski magazyn "New Scientist" twierdzi, że co setna osoba z grupy objętej najnowszymi badaniami należy do grupy "aseksualistów". Nie wykazują oni najmniejszego zainteresowania jakąkolwiek formą zbliżenia cielesnego. Powstałe cztery lata temu forum internetowe aseksualistów nazywa się AVEN a jego twórca, Amerykanin David Jay twierdzi, że posiada 1500 zarej...   ( Pozostało znaków: 2738 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186350   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku