logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
1

Dzika plaża w srodku zimy

Spotkanie z Michalem Witkowskim - autorem "Lubiewa"

Dodano: 24.01.2005, Aktualizacja: 24.01.2005

Mieliśmy prawdziwą plażę. Z parasolem, ze staromodnymi ręcznikami, z wiaderkami, foremkami do babek i łopatką, w tle było słychać morskie fale. Było ciepło i przytulnie. A wszystko to w klubie Paradise Lost, w centrum Wrocławia, w środku niezwykle deszczowej zimy. Główna postać całego zamieszania - Michał Witkowski - przybył na spotkanie w czarnym mundurze w obstawie dwóch umundurowanych kolegów. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca. Na spotkaniu nie zabrakło studentów i studentek filologii Uniwersytetu Wrocławskiego, pojawili się wielbiciele Michała i, jak wieść gminna niesie, byli także bohaterowie "Lubiewa"...

Mieliśmy prawdziwą plażę. Z parasolem, ze staromodnymi ręcznikami, z wiaderkami, foremkami do babek i łopatką, w tle było słychać morskie fale. Było ciepło i przytulnie. A wszystko to w klubie Paradise Lost, w centrum Wrocławia, w środku niezwykle deszczowej zimy. Główna postać całego zamieszania - Michał Witkowski - przybył na spotkanie w czarnym mundurze w obstawie dwóch umundurowanych kolegów. Sala była wypełniona do ostatniego miejsca. Na spotkaniu nie zabrakło studentów i studentek filologii Uniwersytetu Wrocławskiego, pojawili się wielbiciele Michała i, jak wieść gminna niesie, byli także bohaterowie "Lubiewa". Nie zawiedli goście specjalni - socjolożka dr Dorota Majka - Rostek, filolog dr Ryszard Ziobro oraz politolog dr Robert Tonder. Spotkanie z autorem "Lubiewa" rozpoczął Janusz Boguszewicz, nasz homiczy redaktor. Przeczytany przez Janusza pikantny cytat z "Lubiewa" od razu wcisnął heteroseksualną część widowni w fotele a także wprowadził w osłupienie część homiczą. Jedna z czytelniczek oburzona, a może tylko przestraszona opuściła salę. A szkoda! Bo to był dopiero początek. Całe spotkanie było przede wszystkim poszukianiem odpowiedzi na pytanie czy książka jest za pedałami, czy prze...   ( Pozostało znaków: 5117 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186329   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Dzika plaża w srodku zimy Michał Witkowski
(fot. Justyna, KPH Wrocław)
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku