logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
3
0
30

Kremy depilacyjne - jak używać

Skuteczne, lecz niebezpieczne

Dodano: 18.08.2004, Aktualizacja: 18.08.2004

Owłosienie ciała jest dziś niemodne. Znani modele, popularni aktorzy i sportowcy prezentują aksamitnie gładkie torsy. A ponieważ wiadomo, że matka natura tylko rzadko oszczędza mężczyznom futerka na piersi, brzuchu a nawet na plecach, jasne jest, że jakoś muszą się go pozbyć. Najprostsza metoda depilacji polega na stosowaniu specjalnych kremów. Jest ich na rynku kilkanaście rodzajów. Dobre specyfiki dostępne są już od dziesięciu do piętnastu złotych.

Owłosienie ciała jest dziś niemodne. Znani modele, popularni aktorzy i sportowcy prezentują aksamitnie gładkie torsy. A ponieważ wiadomo, że matka natura tylko rzadko oszczędza mężczyznom futerka na piersi, brzuchu a nawet na plecach, jasne jest, że jakoś muszą się go pozbyć. Najprostsza metoda depilacji polega na stosowaniu specjalnych kremów. Jest ich na rynku kilkanaście rodzajów. Dobre specyfiki dostępne są już od dziesięciu do piętnastu złotych. Czasy, kiedy wszystkie kremy depilacyjne nieprzyjemnie śmierdziały siarkowodorem już dawno minęły. W dobrych drogeriach dostać dziś można kilka ich rodzajów - także dla delikatnej i wrażliwej skóry. Żelazna zasada głosi jednak, że pr...   ( Pozostało znaków: 2927 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186290   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku