logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
1
0
9

Wszystko, co chcesz wiedzieć o seksie

Statystyki a "najprzyjemniejsza rzecz pod Słońcem"

Dodano: 24.06.2004, Aktualizacja: 24.06.2004

Nic nie czyni człowieka bardziej szczęśliwym niż udane życie seksualne - twierdzą autorzy książki, która ukazała się niedawno w Stanach Zjednoczonych. Książka nosi tytuł "Pieniądze, seks i szczęście" i obala przesąd, że zainteresowanie seksem zależne jest od płci, pochodzenia, wieku, poglądów czy orientacji seksualnej. Ogromna większość spośród szesnastu tysięcy osób, którym zadano pytanie "czym zajmują się najchętniej w życiu" - odpowiedziała: "uprawianiem miłości". Na ostatnim miejscu znalazło się "dojazdem do pracy"...

Nic nie czyni człowieka bardziej szczęśliwym niż udane życie seksualne - twierdzą autorzy książki, która ukazała się niedawno w Stanach Zjednoczonych. Książka nosi tytuł "Pieniądze, seks i szczęście" i obala przesąd, że zainteresowanie seksem zależne jest od płci, pochodzenia, wieku, poglądów czy orientacji seksualnej. Ogromna większość spośród szesnastu tysięcy osób, którym zadano pytanie "czym zajmują się najchętniej w życiu" - odpowiedziała: "uprawianiem miłości". Na ostatnim miejscu znalazło się "dojazdem do pracy". Inna książka - biografia byłego prezydenta USA Billa Clintona bije rekordy popularności. Czytelników nie interesują nudne opisy spotkań, konferencji i wizyt państwowych, ale szczegóły dotyczące głośnego romansu prezydenta z młodą stażystką Moniką Levinsky. Międzynarodowa Organizacja Zdrowia (WHO) przeprowadziła mozolne badania statystyczne, z których wynika, że przeciętna para hetero- lub homoseksualna uprawia seks tylko dwa do trzech razy w miesiącu. Nie jest to dużo, zważywszy na pow...   ( Pozostało znaków: 4347 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186273   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku