logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
25

Chirurgia plastyczna

Uroda z pod noża

Dodano: 29.04.2004, Aktualizacja: 29.04.2004

Chude i krzywe nogi, wałki tłuszczu wokół bioder niby koło ratunkowe, płaskie pośladki - dla dobrego chirurga plastycznego nie istnieje taka część ciała, której nie można by było ulepszyć i upiększyć. W medycynie, która zaspokaja ludzką próżność najchętniej używanym materiałem jest silikon...

Chude i krzywe nogi, wałki tłuszczu wokół bioder niby koło ratunkowe, płaskie pośladki - dla dobrego chirurga plastycznego nie istnieje taka część ciała, której nie można by było ulepszyć i upiększyć. W medycynie, która zaspokaja ludzką próżność najchętniej używanym materiałem jest silikon. Posiadanie pięknej, muskularnej sylwetki jest dla wielu młodych ludzi celem i sensem życia. Aby zdobyć imponującą muskulaturę gotowi są katować się godzinami na siłowni. Często nadaremnie. Jeśli nawet forsowny, wielomiesięczny trening nie przynosi upragnionych rezultatów, niekoniecznie winna jest metoda. Sukces treningu siłowego zależy od ilości białych i czerwonych włókien w tkankach mięśniowych. Ilość ta jest różna i odpowiada indywidualnym uwarunkowaniom. Włókna białe służą do krótki interakcji siłowych i rozrastają się znacznie szybciej niż włókna czerwone, przeznaczone do długotrwałych obciążeń. Innym ważnym faktorem jest poziom testosteronu w organizmie, ponieważ wpływa on na produkcję...   ( Pozostało znaków: 4276 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186242   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku