logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
15.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
9

George Michael: Ważne jest w kim się naprawdę

Długo ukrywałem że jestem gejem

Dodano: 06.04.2004, Aktualizacja: 06.04.2004

Nowa płyta George'a Michaela "Patience" odniosła ogromny sukces. W Niemczech już w pierwszym tygodniu po ukazaniu się w sprzedaży, wspięła się na pierwsze miejsce listy przebojów. Prasa podkreśla, że piosenkarz już dawno nie był w tak świetnej formie. Prestiżowy tygodnik "Der Spiegel" zamieszcza długi i ciekawy wywiad z kontrowersyjnym artystą, w którym George Michael opowiada o swym życiu, bolesnych ciosach jakie go dotknęły, a przede wszystkim o trudnej drodze do zaakceptowania swej homoseksualności. Oto najistotniejsze fragmenty tych zwierzeń...

Nowa płyta George'a Michaela "Patience" odniosła ogromny sukces. W Niemczech już w pierwszym tygodniu po ukazaniu się w sprzedaży, wspięła się na pierwsze miejsce listy przebojów. Prasa podkreśla, że piosenkarz już dawno nie był w tak świetnej formie. Prestiżowy tygodnik "Der Spiegel" zamieszcza długi i ciekawy wywiad z kontrowersyjnym artystą, w którym George Michael opowiada o swym życiu, bolesnych ciosach jakie go dotknęły, a przede wszystkim o trudnej drodze do zaakceptowania swej homoseksualności. Oto najistotniejsze fragmenty tych zwierzeń: - Dlaczego musieliśmy czekać na ten nowy album aż osiem lat? Michael: Miałem po prostu blokadę. Po śmierci mojej matki w 1997 roku wpadłem w ciężką depresję. Ale sam nie myślałem, że wyjście z niej potrwa aż tak długo. A przecież poprzednio przez dwa i pół roku byłem w żałobie po stracie bliskiej mi osoby. - Po śmierci Anselmo Feleppa, Twojego towarzysza życia, który umarł na AIDS w 1993 roku... Michael: Myślałem już że jestem uodporniony na tragedie. Ale stracić matkę to coś innego. ................ - Twój ojciec pochodził z grecki...   ( Pozostało znaków: 4640 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186234   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
George Michael: Ważne jest w kim się naprawdę George Michael
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku