logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
13.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
12

Cityguide IS - Sofia

Bałkańskie klimaty

Dodano: 03.03.2004, Aktualizacja: 03.03.2004

Stolicy Bułgarii nie można porównać z wielkimi metropoliami Europy. Sofia to nie Praga, Berlin lub Budapeszt. Ale bułgarskie kurorty z roku na rok podwyższają standard a plaże Morza Czarnego ściągają setki tysięcy turystów. Dlatego perspektywy kraju - i przy okazji jego gejowskiej infrastruktury - są doskonałe. Warto się tam wybrać(...) Gejowska scena w Bułgarii przypomina nieco Warszawę połowy lat dziewięćdziesiątych. Podobnie jak w wielu miejscach w Polsce, do klubów dostać się można po pokonaniu solidnych drzwi otwieranych na dzwonek i kontroli bramkarzy...

- To niedaleko - mówi mój przewodnik, kiedy późnym wieczorem wychodzimy na ulice Sofii. Mijamy neo-egipską fasadę Pałacu Sprawiedliwości położonego przy słynnym wielkomiejskim bulwarze Witosza, rojącym się od eleganckich butików i stylowych kafejek. Nasz cel położony jest w słabo oświetlonej bocznej uliczce Lavele pod numerem 17. Wchodzimy w otwartą bramę czynszowej kamienicy, skręcamy w klatkę schodową i opuszczamy się kilka stopni niżej. Przed nami wyrastają metalowe drzwi z białym napisem "George - Private Mix Club". Naciskamy dzwonek. Otwiera nam kobieta, która zaprasza jeszcze niżej, do piwnicy. Z głośników dobiega muzyka. Akurat śpie...   ( Pozostało znaków: 2736 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186216   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku