logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
23.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
3

Drag Queen Natura 2004 w Paradise

Warszawa się zatrzęsła

Dodano: 18.02.2004, Aktualizacja: 18.02.2004

"Warszawa się zatrzęsie" - tak była reklamowana impreza partii Zielonych 2004 która odbyła się 6 lutego w warszawskim klubie Paradise. Już kilka tygodni wcześniej było wiadomo, że Drag Queen Natura 2004 nie będzie zwyczajną piątkowa impreza. Prominentni goście, media oraz galeria ubiegających się o tytuł "gwiazd" ściągnęły setki osób. Pół godziny przed północą kiedy na scenę wyszedł mistrz ceremonii Pawarotti zgasły światła i zaczęło się... Żadna szanująca się Drag Queen nie darowała sobie tego konkursu. W piątkowy wieczór na jednej scenie można było zobaczyć panteon gejowskiej sceny. Była Aneda Men, Swietłana, Madonna, Lady Beatrice i Lady Catherina, gościnnie (poza konkursem) wystąpiła nawet sama Żaklina.

"Warszawa się zatrzęsie" - tak była reklamowana impreza partii Zielonych 2004 która odbyła się 6 lutego w warszawskim klubie Paradise. Już kilka tygodni wcześniej było wiadomo, że Drag Queen Natura 2004 nie będzie zwyczajną piątkowa impreza. Prominentni goście, media oraz galeria ubiegających się o tytuł "gwiazd" ściągnęły setki osób. Pół godziny przed północą kiedy na scenę wyszedł mistrz ceremonii Pawarotti zgasły światła i zaczęło się... Żadna szanująca się Drag Queen nie darowała sobie tego konkursu. W piątkowy wieczór na jednej scenie można było zobaczyć panteon gejowskiej sceny. Była Aneda Men, Swietłana, Madonna, Lady Beatrice i Lady Catherina, gościnnie (poza konkursem) wystąpiła nawet sama Żaklina. Specjalnie na ten wieczór zmieniono zasady w Paradise. Po raz pierwszy od wizyty Jolanty Kwaśniewskiej dostęp do klub miały media ogólnopolskie i zagraniczne. Wszystko zaczęło od artykułu Gazety Wyborczej która w piątek zamieściła zapowiedź imprezy wraz z krótkim wywiadem z Drag Queen Aneda Men (primo voto Daruma). Na imprezę przyszli przedstawiciele mediów z kraju i z zagranicy. Fotografowie zostali dokładnie poins...   ( Pozostało znaków: 4850 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186209   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku