logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
17.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
0
0
10

Więcej przyjemności z seksu

Strefy erogenne i tajemniczy "punkt G"

Dodano: 23.10.2002, Aktualizacja: 23.10.2002

Tajemnica stref erogennych polega na wielkiej koncentracji receptorów nerwowych. Wycinek skóry wielkości małej monety zawiera kilkadziesiąt takich czujników, przesyłających do mózgu informacje o każdym, najmniejszym nawet muśnięciu. Ludzie, którzy darzą się uczuciem i dobrze poznali swe wzajemne potrzeby, doskonale znają czułe miejsca partnera i podczas gry miłosnej koncentrują się właśnie na nich. Wzajemne poszukiwanie stref erogennych może być fascynującą przygodą. Tylko gdzie ich szukać?

Ze wszystkich stworzeń żyjących na Ziemi, najwięcej czasu na seks poświęca gatunek homo sapiens. Wielu uczonych jest przekonanych, że obok inteligencji, najbardziej charakterystyczną cechą człowieka jest zmysłowość. W pewnym wieku i przy sprzyjających okolicznościach, ludzie mogliby kochać się niemal bez przerwy. Oddawanie się pieszczotom, flirt, tzw. petting, czyli wzajemne dotykanie się i głaskanie w czułych miejscach, całowanie i pocieranie jest bardzo przyjemne, ponieważ posiadamy liczne "strefy erogenne", czyli miejsca wyjątkowo wrażliwe na dotyk. Cała skóra pokryta jest gęstą mapą takich miejsc, a niektóre zakamarki ciała produkują wrażenia tak silne, że bez stymulowania organów płciowych prowadzić mogą do orgazmu. Tajemnica stref erogennych polega na wielkiej koncentracji receptorów nerwowych. Wycinek skóry wielkości małej monety zawiera kilkadziesiąt takich czujników, przesyłających do mózgu informacje o każdym, najmniejszym nawet muśnięciu. Ludzie, którzy darzą się uczuciem i dobrze poznali swe wzajemne potrzeby, doskonale znają czułe miejsca partnera i podczas gry miłosnej koncentrują się właśnie na nich. Wzajemne poszukiwanie stref erogennych może być fascynującą pr...   ( Pozostało znaków: 5052 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186002   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku