Klub Duha
Adres: Hotel Palace, Smetanovo námistí, Ostrava-centrumDojechać można tramwajami numer 9,10,11,14
Telefon: (+420) 69 / 615 86 59
Internet:http://www.honilek.cz/duha/
Email:[email protected]
Godziny otwarcia: Poniedziałek - czwartek 15.00 - 22.00W piątki "wielka dyskoteka" od 17.00 do rana, wstęp wolny. Rezerwacja wskazana.
Opis: Klub Duha znajduje się w samym centrum Ostrawy, naprzeciw teatru im. A. Dvoráka w budynku hotelu Palace. Gorąca kuchnia. Drinki: piwo lub cola ok. 18 koron. Więcej szczegółów na stronie internetowej.
G - Centrum
Adres: U Rotundy 62, Ostrava
Telefon: (+420) 69 / 624 59 27
Internet: http://www.volny.cz/g.centrum/
Email:[email protected]
Godziny otwarcia: Sauna czynna non stop, bar od 16.00Dyskoteki środa - piątek - sobota
Opis: G-Centrum mieści się w pomalowanej na jaskrawo żółty kolor willi, położonej poza centrum Ostrawy opodal drogi szybkiego ruchu, prowadzącej także w stronę granicy PL. Mapka z dokładną lokalizacją znajduje się na stronie internetowej http://www.volny.cz/g.centrum/kontakt.htm Zarówno sauna jak i dyskoteka dysponują dark roomem. W centrum jest też 13 pokoi hotelowych z łazienkami.
Club BETON
Adres: Bendlova 16, Ostrava - Mariánské Hory
Jak dojechać: Tramwaj: numery 3, 4, 8, 9, 11, 12, 14, 19 (przystanek "Mariánské náměstí"); Autobusem: numery 24 i 42 (przystanek "Mariánské náměstí")Samochodem: z ulicy 28. října skręcić w ulicę Daliborova, lub też z ulicy 1. máje skręcić w ulicę Martinská. Dokładna mapa znajduje się na stronie internetowej http://www.alda.cz/beton/. Bendlova to mała, ślepa uliczka.
Telefon: (+420) 69 / 661 76 09
Internet:http://www.alda.cz/beton/
Email: [email protected]
Godziny otwarcia: Codziennie od 19.00 do oporu
Opis: Nowy klub w Ostrawie w klimatach skóry i dżinsów. Bar, kabiny wideo, dwa dark roomy, parking. Wejście na dzwonek. Wstęp wolny, ale minimum konsumpcji 50 koron (to raczej niewiele)
Ciekawi jesteśmy waszych wrażeń i ew. uwag bywalców klubów w Ostrawie!
Miłej zabawy życzy: Tomek Juszkowski
No.3 to w sumie gey frendly - mały klubik .....4 osoby raczej dobre miejsce na kawę nie na sobotni wypad.
W klubie Ikarus - to była raczej wiejska potańcówka na 50m2 nie za bardzo można się bawić...
Fiesta - mieszane towarzystwo , sala rodem z PRL , wyglądem przypomina restauracyjną Hotelu Katowice , mało klubowy klimat....
Już lepiej bawić się w Katowicach , Krakowie lub Wrocławiu lub Warszawie. W Czechach warto udać się ale do Pragi .
Ostravy nie polecam....
Toalety poniżej poziomu...
Czesi jak zwykle mili i sympatyczni. Mało ludzie było co prawda ale towarzystwo otwarte i prospołeczne.