logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
22.11.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
46
1
0

Krzysztof i Mateusz: dzięki wam za to!

Zobaczcie film z wesela

Dodano: 13.03.2017, Aktualizacja: 13.03.2017

"Chwalimy się, bo w tym naszym szczęściu duża Wasza zasługa. W końcu poznaliśmy się przez queer.pl (a właściwie jeszcze wtedy innastrona.pl). Dzięki Wam za to!" - napisał do nas Mateusz, który w listopadzie poślubił w Kopenhadze Krzysztofa. Panowie dzielą się wzruszającym filmem z wesela.

"Jesteśmy ze sobą 5 i pół roku i od początku myśleliśmy o ślubie. W końcu się zebraliśmy w sobie. I wiem, że pewnie będzie gadanie jak zawsze – że w Polsce to nic nie znaczy itd., ale Polska to nie cały świat. Zawsze możemy wyjechać i wszędzie na zachodzie będziemy traktowani normalnie. Po drugie w Polsce też mamy zamiar sobie załatwić formalności w ten inny sposób u notariusza, ale odczuwaliśmy wewnętrzną potrzebę przeżycia ceremonii, dla siebie" - mówił Mateusz w rozmowie z nami o motywach podjęcia decyzji o ślubie w Kopenhadze, dodając: "Bardzo chcemy wrócić do Polski, gdy Polska będzie chciała nas. Rządzącym ciągle brakuje takiej świadomości, że emigruje się nie tylko w celach ekonomicznych, że można być ekonomicznie całkiem dobrze sytuowanym, a wyjechać za normalnością, za swobodą".
ZOBACZ TEŻ Chcemy wrócić do Polski, gdy Polska będzie chciała nas Rozmowa z Krzysztofem i Mateuszem

Z małżonkami rozmawialiśmy jeszcze przed weselem, które odbyło się pod koniec stycznia w Krakowie. Krzysztof i Mateusz udostępnili piękny film z wydarzenia, podkreślając, że poznali się - właśnie na naszym portalu.

"Sądzę, że każdy i każda powinien mieć możliwość przeżyć tę chwilę, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego" - mówi na filmie Krzysztof. 

Dziękujemy i jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!
A Wam sugerujemy zaopatrzenie się w chusteczki.#ŚLUBZAGRANICĄ

(md)

Chcecie podzielić się własną historią?
PISZCIE DO NAS!

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (0)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku