logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
96
0
5

Robin Williams jako żonaty gej

W lipcu premiera ostatniego filmu aktora

Dodano: 24.06.2015, Aktualizacja: 24.06.2015

W lipcu w USA premiera ostatniego filmu Robina Williamsa, "Boulevard". Zmarły rok temu aktor wciela się w nim w żonatego geja, który w wieku 60 lat decyduje się na zmianę swojego życia.

Reżyserem "Boulevard" jest Dito Montiel. Film długo nie mógł znaleźć dystrybutora: najpierw ze względu na ciągle dla wielu kontrowersyjną tematykę, potem z powodu samobójstwa Robina Williamsa.
ZOBACZ TEŻ Nie żyje Robin Williams Odszedł aktor znany m.in. z "Klatki dla ptaków"

"Boulevard" opowiada o 60-letnim pracowniku banku, który zakochuje się w męskiej prostytutce, geju Leo. To sprawia, że jego poukładane i bezpieczne życie u boku żony, Joy (Kathy Baker) staje pod znakiem zapytania.To nie pierwsza branżowa rola zmarłego w zeszłym roku Robina Williamsa: zapamiętamy go przede wszystkim ze świetnej roli w amerykańskiej wersji "Klatki dla ptaków", "Pani Doubtfire" i za Oscara za film Gusa Van Santa "Buntownik z wyboru".

(red)

PODZIEL SIĘ
KOMENTARZE (5)
Komentuj Komentuj HEJT STOP!
Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Steffano   dodane przez Facebooka 25.06.2015 11:24
fajny gej
szampon (25) Wrocław 25.06.2015 9:08
Do dzisiaj nie jestem w stanie przyjąć do siebie wiadomości, że tego wielkiego człowieka już z nami nie ma.
chrriss (?) 24.06.2015 22:05
Williamsa bardzo lubię i chętnie obejrzę film. Mam tylko małe pytanie: o co chodzi z używaniem słowa "branża" w kontekście LGBT? Z tego co wiem, branża to gałąź produkcji, handlu lub usługi.
arteria68 (100) Podam później. 24.06.2015 18:59
Dundee:
Jeden z moich najbardziej ulubionych aktorów ♥ Wspaniały był "Buntownik z wyboru", coś naprawdę niesamowitego i bardzo mądrego. A ta scena nad stawem w parku, gdy tłumaczył młodemu Mattowi Damonowi sens życia, jego niezwykłe piękno i ulotność to było arcydzieło. "Zapytany o miłość, zacytujesz sonet. Ale nigdy, patrząc na kobietę, nie czułeś się kompletnie bezbronny i równocześnie nieskończenie szczęśliwy. Jakby Bóg właśnie dla ciebie zesłał anioła, który potrafi uratować cię przed całym złem. I nie wiesz, jak to jest być jej aniołem ..." ♥ Kochałem też film "The Fisher King", niesamowity nastrój i jedna z najwspanialszych ról aktora. Pochwała życia, niczym nieograniczonej wolności i prawdziwej przyjaźni. Kilka razy przyda się chusteczka do wycierania łez, a w tle migoczą światła Nowego Jorku i rozbrzmiewa piosenka Georga Gershwina. Wspaniały obraz jednego z członków Monty Pythona ♥ No i oczywiście "Stowarzyszenie umarłych poetów", jeden z najpiękniejszych filmów wszechczasów, przesycony najprawdziwszym pięknem, poezją i refleksją nad całym naszym życiem. Naprawdę wielka szkoda, że Robin Williams tak szybko odszedł. Wszystkiego dobrego, miłego, pogodnego i spokojnego wieczoru. Pozdrawiam serdecznie, ŁukaszDla mnie jeszcze znaczący był film: "Między piekłem a niebem" www.transseksualni.czo.pl
Dundee (?) 24.06.2015 15:14
Jeden z moich najbardziej ulubionych aktorów ♥ Wspaniały był "Buntownik z wyboru", coś naprawdę niesamowitego i bardzo mądrego. A ta scena nad stawem w parku, gdy tłumaczył młodemu Mattowi Damonowi sens życia, jego niezwykłe piękno i ulotność to było arcydzieło. "Zapytany o miłość, zacytujesz sonet. Ale nigdy, patrząc na kobietę, nie czułeś się kompletnie bezbronny i równocześnie nieskończenie szczęśliwy. Jakby Bóg właśnie dla ciebie zesłał anioła, który potrafi uratować cię przed całym złem. I nie wiesz, jak to jest być jej aniołem ..." ♥ Kochałem też film "The Fisher King", niesamowity nastrój i jedna z najwspanialszych ról aktora. Pochwała życia, niczym nieograniczonej wolności i prawdziwej przyjaźni. Kilka razy przyda się chusteczka do wycierania łez, a w tle migoczą światła Nowego Jorku i rozbrzmiewa piosenka Georga Gershwina. Wspaniały obraz jednego z członków Monty Pythona ♥ No i oczywiście "Stowarzyszenie umarłych poetów", jeden z najpiękniejszych filmów wszechczasów, przesycony najprawdziwszym pięknem, poezją i refleksją nad całym naszym życiem. Naprawdę wielka szkoda, że Robin Williams tak szybko odszedł. Wszystkiego dobrego, miłego, pogodnego i spokojnego wieczoru. Pozdrawiam serdecznie, Łukasz

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Robin Williams jako żonaty gej Fot. mat. pras.
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku