Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Poniedziałek, 02.06.2014, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

Omar Sangare: myślę o małżeństwie z moim partnerem

Podziel się Tweetnij Skomentuj (10)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (10)

Kolejny coming out?

"Od czterech lat jestem w związku z partnerem, bez którego nie wyobrażam sobie jutra. Wcześniej moje życie było poligonem prób i błędów. Nie mogę uwierzyć, że jestem szczęśliwy i spełniony. Myślimy o małżeństwie, bo w Nowym Jorku jest to już możliwe" - powiedział w rozmowie z "VU Mag" aktor i reżyser Omar Sangare.

Urodzony w Stalowej Woli Sangare, który na swoim koncie ma wiele ról teatralnych i filmowych, a także występy w telewizji ("Kabaret Olgi Lipińskiej", "Szymon Majewski Show") dziesięć lat temu wyjechał do USA, gdzie stworzył swój własny festiwal teatralny i wykłada w Williams College - jednym z najlepszych college'ów w Stanach. W rozmowie z "VU Mag" opowiada o teatrze, pasjach i swoim życiu. "Nowy Jork jest miastem bardzo kapryśnym. Pojawiają się tam wielkie produkcje, które popadają w niełaskę braku zainteresowania ze strony widowni, prasy czy sponsorów. Zdawałem sobie z tego sprawę organizując festiwal, ale to mnie nie przerażało. Jeśli wiemy, że coś w ciemności nam zagraża, proponuję zapalić światło" - mówi o stworzonym przez siebie największym na świecie festiwalu monodramu United Solo.

Nie zabrakło i pytań o życie prywatne. "Od czterech lat jestem w związku z partnerem, bez którego nie wyobrażam sobie jutra. Wcześniej moje życie było poligonem prób i błędów. Nie mogę uwierzyć, że jestem szczęśliwy i spełniony. Myślimy o małżeństwie, bo w Nowym Jorku jest to już możliwe" - mówi Sangare magazynowi, dodając, że jego partner jest dziennikarzem. "On jest sensem mojego życia. Teatr jest pasją, ale pasja bez drugiej osoby byłaby światem samotnym" - podkreśla, mówiąc, że m.in. dla partnera zmienił czarnego mustanga na range rovera, bo "potrzebuje więcej przestrzeni" i "nie chcę wracać do jednoosobowej wolności w mustangu".

Cały wywiad do przeczytania na stronach "VU Mag".

(red)
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (79)
cmos andre-2000 leah-clearwater glendronach save_c reina_de_las_nieves savannah ohlovely karus barakiel
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (10)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ola
Wyróżniony 02.06.2014 13:40 Ola dodane przez Facebooka
Cudownie i pozazdrościć :) !
cytuj zgłoś 2 0
An
Wyróżniony 02.06.2014 13:22 An dodane przez Facebooka
Brawo! I wszystkiego Najlepszego! :) Amor vincit omnia! :D
cytuj zgłoś 2 0
im_what_im
08.06.2014 13:18 im_what_im (54) londyn
Nie tylko utalentowany, ale i przystojny.
cytuj zgłoś 0 0
Ikona
03.06.2014 22:50 Nieznana175
Pro Morte:
On jest ze Stalowej Woli xD czyli mogłem Go spotkać na ulicy ;))))
Hehe też tam czasami bywałam, ale również niestety nie miałam okazji go spotkać. :D
cytuj zgłoś 1 0
Krzysztof Halama / Walpurg
03.06.2014 16:19 Krzysztof Halama / Walpurg (52) Śląskie miasto
Nareszcie!
Ja się w nim kocham od zawsze! Bardzo zdolny aktor i zupełnie w Polsce niewykorzystany. I cały czas miałem nadzieję, że jest nasz. I jest!
cytuj zgłoś 0 0
labryska89
03.06.2014 1:23 labryska89 (37) Poznań
Ja go pamiętam ze "Złotopolskich", chyba grał tam lekarza :P Oby mu się jak najlepiej układało z partnerem :)
cytuj zgłoś 0 0
foton X
02.06.2014 21:53 Pro Morte (33) Rzeszów/Nisko
On jest ze Stalowej Woli xD czyli mogłem Go spotkać na ulicy ;))))
cytuj zgłoś 0 0
naked_bike32
02.06.2014 18:40 naked_bike27 (40) Kraków
LOL pamiętam go z czasów dzieciństwa! wiedziałam, że jest nasz!! ;)
cytuj zgłoś 0 1
Marcin
02.06.2014 12:53 Marcin dodane przez Facebooka
Zawsze podejrzewałem*. :)

*Jeśli on zrobił coming out wcześniej, to musiałem przeoczyć.
cytuj zgłoś 0 0
Ikona
02.06.2014 12:08 Wesolutka
Szkoda, że Omar musi wyjeżdżać do Nowego Jorku, aby wziąźć ślub z ukochanym... U nas w Polsce prędzej doczekamy się iż Korwin- Mikke zostanie prezydentem niż związków partnerskich. Kto z nas dożyje do związków partnerskich? Chyba tylko długowieczni...
cytuj zgłoś 2 0
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
aktor festiwal teatralny Kultura Lifestyle małżeństwo Nowy Jork Omar Sangare Omar Sangare o życiu prywatnym Stalowa Wola teatr USA Williams College związek
Powiązane
Obraz Piątek, 12.06.2015 Nowojorskie święto monodramu w Warszawie Obraz Czwartek, 24.05.2012 Gwiazda "Teorii wielkiego podrywu" wychodzi z ukrycia Obraz Wtorek, 27.03.2012 60 lat wspólnego i uroczego życia Obraz Czwartek, 25.10.2012 Wywiady Repliki: Ira Sachs Obraz Piątek, 06.02.2026 Harry Melling – nie tylko dręczyciel Harry’ego Pottera
Inne tematy
Pierwsze gejowskie małżeństwo w Bundestagu - nie zgadniecie w jakiej partii ... Środa, 24.06.2026 Pierwsze gejowskie małżeństwo w Bundestagu - nie zgadniecie w jakiej partii ...
Obejrzałem dla Was serial „Proud", żebyście... też musieli Piątek, 12.06.2026 Obejrzałem dla Was serial „Proud", żebyście... też musieli
KyivPride 2026: rekordowa frekwencja w cieniu rosyjskich dronów Poniedziałek, 22.06.2026 KyivPride 2026: rekordowa frekwencja w cieniu rosyjskich dronów
Leviticus: Queerowy horror o religijnej homofobii wchodzi do kin Wtorek, 23.06.2026 Leviticus: Queerowy horror o religijnej homofobii wchodzi do kin
Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki? Czwartek, 28.05.2026 Prezydent Nawrocki zapowiada weto ws. ustawy o statusie osoby najbliższej. Będzie projekt prezydencki?
Kraków: dziennikarz zaatakowany za noszenie tęczowego symbolu Wtorek, 16.06.2026 Kraków: dziennikarz zaatakowany za noszenie tęczowego symbolu
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się