Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Sport LGBT Profile i ogłoszenia Marsze Równości 2026 Kino LGBT Coming out
Czwartek, 01.10.2015 11:51

Gejowskie oświadczyny w metrze w Pekinie

Podziel się Tweetnij Skomentuj (7)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (7)

Zobacz filmik

Rekordy popularności w Chinach bije filmik z gejowskich oświadczyn w pekińskim metrze - w dużej mierze pozytywne reakcje świadczą o tym, że chińskie społeczeństwo się zmienia?

Do oświadczyn doszło w zatłoczonym wagonie metra w Pekinie, na tle... tęczowych reklam.

Młody mężczyzna uklęknął przed swym kolegą i poinformował współpasażerów i współpasażerki, że chce, by "dziś wszyscy, których znamy i nie znamy byli świadkami". Następnie, ku radości nagrywających całą scenę towarzyszy i towarzyszek podróży oświadczył się za pomocą... zegarka (prawdopodobnie Apple Watcha). Na filmikach słychać kilka komentarzy o "grzechu" i "obrzydlistwie", ale zostają zagłuszone oklaskami i entuzjazmem - zwłaszcza, gdy panowie się przytulają.





OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (99)
adchadx bartus- jogobogol pablo-johnowski dihappy9978 kajetan999 matkojebca noirdesire dejvid platypus
Nie podoba mi się (2)
olsztyn1 the_undertaker
Komentarze (7)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ikona
05.10.2015 22:43 Podpis
Piotruuś:
Ciekaw jestem jakby wyglądała podobna sytuacja w metrze Warszawskim?
1. Gwizdy i wyzwiska.
2. Starsza pani mówiąca że to nie moralne.
3 Oklaski spowodowane tolerancją i otwartością mieszkańców stolicy.
Wierzę że to ostatnie a TY?


może trzeba się odważyć i w końcu spróbować wychodzić z szafy, a nie wciąż tkwić w niej, ujawniając swoje żale do reszty społeczeństwa tu gdzie ich nie widać, czyli na queer.pl?
cytuj zgłoś 4 0
spirited_away
02.10.2015 13:40 spirited_away (43) Warszawa
"Na filmikach słychać kilka komentarzy o "grzechu" i "obrzydlistwie"" - a w którym momencie, mistrzowie języka chińskiego z queer.pl? xD Zēngwù ani zuì tam nie słychać - mi się zdaje, że oni krzyczą Gorzko! Gorzko! :P
cytuj zgłoś 5 0
joshue.goldstein
02.10.2015 12:22 qrp (32) Warszawa
Dobrze chłopaki trollują w Chinach :v
cytuj zgłoś 0 0
Ikona
02.10.2015 9:51 Prawo
A u nas 500 zł mandatu za nieobyczajny wybryk bo jakaś starsza pani by była zgorszona xD
cytuj zgłoś 6 1
Piotruuś
01.10.2015 21:43 Piotruuś (38) Kraków
Ciekaw jestem jakby wyglądała podobna sytuacja w metrze Warszawskim?
1. Gwizdy i wyzwiska.
2. Starsza pani mówiąca że to nie moralne.
3 Oklaski spowodowane tolerancją i otwartością mieszkańców stolicy.
Wierzę że to ostatnie a TY?
cytuj zgłoś 4 1
Ikona
01.10.2015 19:40 Nilition
Kongratki :)
cytuj zgłoś 1 0
chmurkiasz
01.10.2015 17:20 chmurkiasz (29) Rawicz/Leszno
To wspaniałe, że społeczeństwo chińskie się zmienia. Tym bardziej, że chciałbym tam wyjechać w przyszłości! Ciekawe jak długo zajmie proces zmiany nastawienia Chińczyków do tej sprawy. Przyszłość pokaże:D
cytuj zgłoś 6 0
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
azja chiny internet metro
Powiązane
Obraz Piątek, 10.04.2015 "To zły przykład dla dzieci" Obraz Czwartek, 06.11.2014 "Big Boo" kontra homofobiczny kaznodzieja Obraz Środa, 05.12.2001 Konferencja chińskich gej-webmasterów Obraz Środa, 13.05.2026 Rosja: 18 miesięcy prac przymusowych dla fotografki za fanfiction o Stray Kids i LGBT Obraz Czwartek, 23.01.2025 Setki ślubów par tej samej płci w Bangkoku – Tajlandia pisze historię
Inne tematy
Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie Wtorek, 26.05.2026 Transkrypcja małżeństw jednopłciowych: była radość - są problemy, niepewność i rozczarowanie
Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie" Wtorek, 19.05.2026 Minister Kierwiński o parach jednopłciowych: "będą korzystać z większości praw, które mają wszyscy polscy małżonkowie"
Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska? Piątek, 15.05.2026 Eurowizja 2026: Finlandia faworytem bukmacherów. Jakie szanse ma Polska?
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się