Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Miejsca Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
Tematy "Pillion" w kinach Wyrok TSUE Związki partnerskie Kino LGBT Coming out
Poniedziałek, 06.07.2015, Aktualizacja: Środa, 08.07.2015

Wystraszony młody gej i wielkie wsparcie w internecie

Podziel się Tweetnij Skomentuj (19)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (19)

Ludzie Nowego Jorku, odsłona tęczowa

"Jestem homoseksualny, boję się o moją przyszłość i że ludzie nie będą mnie lubić" - zdjęcie chłopca z takim komentarzem na bardzo popularnej stronie "Humans of New York" bije w Internecie rekordy popularności, a jego bohater dostał wsparcie m.in. od Ellen DeGeneres i Hillary Clinton.

"Humans of New York" (ludzie Nowego Jorku) to projekt Brandona, który parę lat temu założył bloga ze zdjęciami spotkanych w Nowym Jorku ludzi. Po jakimś czasie Brandon zaczął rozmawiać z bohaterami zdjęć i tak uzupełniał je o krótkie komentarze. Obecnie na Facebooku "HONY" ma kilkanaście mln fanów.

W piątek na fanpage'u pojawiło się zdjęcie smutnego chłopca z komentarzem "Jestem homoseksualny, boję się o moją przyszłość i o to, że ludzie nie będą mnie lubić". Zdjęcie bardzo szybko zrobiło furorę i równie szybko... zniknęło o czym poinformował sam fotograf (jak i o standardowej blokadzie od Facebooka). Jak widać nie na długo i do dziś "polubiło" je ponad 600 tys. osób, udostępniono ponad 57 tys. razy i skomentowano ponad 50 tys. "Nie bój się tego co myślą inni", "Zawsze będziemy walczyć o twoje prawa", "Ludzie będą cię kochać!" - to tylko niektóre z komentarzy, ale największą uwagę mediów zwrócił komentarz Hillary Clinton. "Przepowiednia od dorosłego: twoja przyszłość będzie niesamowita. Będziesz zaskoczony tym, do czego jesteś zdolny i jakie niesamowite rzeczy są do zrobienia. Znajdź ludzi, którzy cię kochają i w ciebie wierzą – będzie ich wielu" - czytamy, a za komentarz podziękował sam Brandon. "Ludzie nie tylko będą cię lubić, ale też kochać. Ja dopiero co o tobie usłyszałam i już cię kocham!" - dodała Ellen DeGeneres.

"I'm homosexual and I'm afraid about what my future will be and that people won't like me."

Posted by Humans of New York on 3 lipca 2015


(red)
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (129)
wikash lidek01 jogobogol jocker55 mercury nat2 seke andzioch44 marta924 wcbabcia5
Nie podoba mi się (11)
antypatyk kolorowy-szczur augustus1572 aska2121 soil bombadil imoyuki strzala04 lodoweserce
Komentarze (19)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
deng zgao ping
08.07.2015 14:44 deng zgao ping
Co w tym złego? Oświadczenie, że jest się gejem składać powinien gej gdy to uzna za stosowne - praktyka pokazuje, że to dzieje się między 20 a 30 rokiem.

A tu mamy jakieś dziecko, któremu pewnie jeszcze nawet nie staje i ktoś jego zdjęcie umieszcza jak płacze i podpisuje że płacze bo gej?

To narusza i dobre obyczaje i prawo do prywatności.
cytuj zgłoś 1 1
Ikona
07.07.2015 16:26 Berlyn
Seraphim:
Nowy York
.
.
.
.
.
Polska


Ciekawe czy kiedyś dopłyniemy?



Lepiej nie. Nie wiem co wy macie z ta Ameryką, znacznie lepiej równac do Europy Zachodniej.
cytuj zgłoś 3 0
Ikona
07.07.2015 8:48 Majeranek
W tym wszystkim widzę jakiś fałsz i brak logiki... Jeżeli chłopiec boi się swojej przyszłości jako gej to po co ogłasza, że nim jest całemu światu przez internet?
Wg mnie pomysłodawcą , autorem wpisu, jest ktoś dorosły.
cytuj zgłoś 7 2
smqzbq
07.07.2015 8:30 smqzbq (41) Warszawa
deng zgao ping:
Co to za głupota, jakiś facet robi zdjęcie smutnemu dzieciakowi i podpisuje go niejako słowami tego dzieciaka i setki tysięcy ludzi się wzrusza przy tym uważając to za prawdę?


A jest w tym cos zlego? :)
cytuj zgłoś 3 4
Ikona
06.07.2015 22:32 petitedyke
Kosmita:
Ile lat ma ten "młody gej " , 11 ?

Może te zdjęcie z wpisem to jakiś fotomonaż, który zrobili działacze LGBT, aby wzruszać naiwnych?


niestety podejrzewam to samo...
cytuj zgłoś 5 2
deng zgao ping
06.07.2015 17:13 deng zgao ping
Co to za głupota, jakiś facet robi zdjęcie smutnemu dzieciakowi i podpisuje go niejako słowami tego dzieciaka i setki tysięcy ludzi się wzrusza przy tym uważając to za prawdę?
cytuj zgłoś 3 8
Ikona
06.07.2015 15:52 ilikelgbt
savant:
EarthIntruder:
Ach..powiedzial maly chłopiec w praktycznie wolnym od uprzedzeń państwie w którym ma nawet zagwarantowaną równość małżeńską. Faktycznie tam sytuacja jest tak straszna!


Fakt, bo nikt tam nikogo z powodu bycia homoseksualnym nie dyskryminuje w szkole, czy na ulicy. Żyć nie umierać!


W Polsce chłopak by nie przetrwał :(((((
cytuj zgłoś 6 1
savant
06.07.2015 15:36 savant (35) Toruń
EarthIntruder:
Ach..powiedzial maly chłopiec w praktycznie wolnym od uprzedzeń państwie w którym ma nawet zagwarantowaną równość małżeńską. Faktycznie tam sytuacja jest tak straszna!


Fakt, bo nikt tam nikogo z powodu bycia homoseksualnym nie dyskryminuje w szkole, czy na ulicy. Żyć nie umierać!
cytuj zgłoś 5 2
Ikona
06.07.2015 15:35 ilikelgbt
Ile lat ma ten "młody gej " , 11 ?


11 lat wystarczy, by odkryć odmienną orientację. Ja właśnie w tym wieku wiedziałem o swojej inności.
cytuj zgłoś 5 2
Ikona
06.07.2015 12:24 Dundee
Naprawdę bardzo piękna reakcja tak wielu osób ♥ Serducho rośnie i nasz świat wydaje się tak bardzo piękny, gdy czyta się przytoczone słowa otuchy ♥ Takiej otwartości, serdeczności i tak wielkiej empatii na co dzień chciałbym nam wszystkim z całego serca życzyć ♥ Wtedy nasz świat miałby szansę stać się jednym z najpiękniejszych i najbardziej przyjaznych miejsc we wszechświecie !!

bombadil:
Takie rzeczy wychodzą w okresie dojrzewania, ja do tego czasu, z tego co pamietam, bylem zupelnie aseksualny. I to było chyba naturalne. Nie wiem na jakiej podstawie swoją seksualną orientację deklarują dzieci. Nie tylko nie zdolne do miłości innej niż rodzicielskiej, ale też nie mających jeszcze żadnych potrzeb seksualnych. Nie wydaje mi się to dobre. Dzieciństwo to czas zabaw w chowanego


Witaj :-) Przyjacielu, naprawdę jesteś tego pewny? Owszem, takie sprawy zaczynają wychodzić w okresie dojrzewania. Jednak dzieci nie są bynajmniej aseksualne i dlatego bardzo mnie zdziwiło to, o czym piszesz. Bo dzieciństwo to nie tylko zabawy w chowanego, ale także zabawy w doktora :-) Dokładnie tak !!

Wszystkiego dobrego nam wszystkim życzę, miłego, pogodnego i spokojnego dnia. A także pięknego wieczoru, najlepiej z kochaną osobą ♥ Pozdrawiam serdecznie, Łukasz
cytuj zgłoś 6 1
  • 1
  • 2
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
facebook humans of new york młodzież nowy jork zdjęcia
Powiązane
Obraz Środa, 28.06.2017 Jestem hetero, ale nie nienawidzę Obraz Czwartek, 19.02.2015 Gejowski trójkąt hitem w sieci Obraz Czwartek, 05.05.2011 USA: nowe kampanie LGBT Obraz Niedziela, 15.06.2025 Gdzie LGBTQ+ czują się bezpiecznie? Oto szkoły z Tęczową Tarczą 2025 Obraz Czwartek, 12.06.2025 Seksualność bez tabu: dwa wykłady, które mogą zmienić rozmowy w domach
Inne tematy
Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia? Środa, 11.03.2026 Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia?
Zwrot w sprawie pobitego sędziego. Policja podejrzewa sfingowanie napaści Niedziela, 22.02.2026 Zwrot w sprawie pobitego sędziego. Policja podejrzewa sfingowanie napaści
Wolny w niewoli. Recenzja filmu „Pillion” Niedziela, 22.02.2026 Wolny w niewoli. Recenzja filmu „Pillion”
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatności