Jak co roku organizacja ILGA-Europe opublikowała swój coroczny raport, w którym opisuje sytuację prawną osób LGBTQ w krajach europejskich od stycznia do grudnia 2019 roku. Polska spadła w rankingu o jedno miejsce - z 38. na 39. Najwyżej wciąż Malta, na ostatnim miejscu - Azerbejdżan.
Środa, 16.09.2020 Łukasz Gibała: bezpartyjny kandydat na prezydenta Krakowa, który popiera równość małżeńską
Wtorek, 28.05.2019 "W imię konstytucji" samorządowcy chcą Podkarpacia bez LGBT
Poniedziałek, 13.05.2019 Prawa LGBT? Polska znowu na przedostatnim miejscu w Unii Europejskiej
Poniedziałek, 15.11.2021 Łódź podzielona: marsz osób LGBTQ+, a obok antyszczepionkowcy i walka przeciwko aborcji
Środa, 12.05.2021 Niepokojący stan praw osób LGBTI według raportu ILGA-Europe - Polska wypadła najgorzej?
Bieda to jest kwestia społeczna.
Zgadza sie. A zwiazkiem partneskim sie nie najesz - dlatego PiS tak dobrze sie ma, a PO, Koalicja, Lewica z Biedroniem nie maja i jeszcze dlugo nie beda miec szans, bo je stracili gdy byli w Sejmowej wiekszosci.
Bieda to jest kwestia społeczna.
Liechtenstein należy do Szwajcarii?
Wybrala ja wiekszosc obywateli = wiekszosc obywateli sie tym nie przejmuje i czuje dume.
Nieprawda. Wybrała ją większość głosujących, co nie jest większością obywateli. I najpewniej nie wybrali dlatego że nienawidzą LGBT, tylko żeby dostać kasę do ręki na dziecko.
Reszta miala los Polski w 4 literach i nie poszla do urn. Nie tylko. Nie zapominaj o tych co mieli dosc hamowania placy minimalnej oraz niewspolmiernego wzrostu cen, tych co wyjezdzali z tego powodu z kraju, bo nie bylo dla nich pracy...i jest ich w Polsce wiecej niz wszystkich LGBT razem wzietych.
To dalej nie zmienia tego, że to nie większość obywateli nie wybrało partii rządzącej.
I na co czekasz, na oklaski?
Na mniej pseudoanaliz społeczeństwa w przyszłości :)
Takich szafiarzy jak Ty? :3
Nie, mniej pseudointelektualnych tekstów o społeczeństwie.
Wiec musisz przestac sie udzielac.
Wybrala ja wiekszosc obywateli = wiekszosc obywateli sie tym nie przejmuje i czuje dume.
Nieprawda. Wybrała ją większość głosujących, co nie jest większością obywateli. I najpewniej nie wybrali dlatego że nienawidzą LGBT, tylko żeby dostać kasę do ręki na dziecko.
Reszta miala los Polski w 4 literach i nie poszla do urn. Nie tylko. Nie zapominaj o tych co mieli dosc hamowania placy minimalnej oraz niewspolmiernego wzrostu cen, tych co wyjezdzali z tego powodu z kraju, bo nie bylo dla nich pracy...i jest ich w Polsce wiecej niz wszystkich LGBT razem wzietych.
To dalej nie zmienia tego, że to nie większość obywateli nie wybrało partii rządzącej.
I na co czekasz, na oklaski?
Na mniej pseudoanaliz społeczeństwa w przyszłości :)
Takich szafiarzy jak Ty? :3
Nie, mniej pseudointelektualnych tekstów o społeczeństwie.
Wybrala ja wiekszosc obywateli = wiekszosc obywateli sie tym nie przejmuje i czuje dume.
Nieprawda. Wybrała ją większość głosujących, co nie jest większością obywateli. I najpewniej nie wybrali dlatego że nienawidzą LGBT, tylko żeby dostać kasę do ręki na dziecko.
Reszta miala los Polski w 4 literach i nie poszla do urn. Nie tylko. Nie zapominaj o tych co mieli dosc hamowania placy minimalnej oraz niewspolmiernego wzrostu cen, tych co wyjezdzali z tego powodu z kraju, bo nie bylo dla nich pracy...i jest ich w Polsce wiecej niz wszystkich LGBT razem wzietych.
To dalej nie zmienia tego, że to nie większość obywateli nie wybrało partii rządzącej.
I na co czekasz, na oklaski?
Na mniej pseudoanaliz społeczeństwa w przyszłości :)
Takich szafiarzy jak Ty? :3