Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Przewodnik Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
TOP Kino LGBT Marsze 2026 Profile i ogłoszenia Sport LGBT Coming out
Piątek, 17.11.2017, Aktualizacja: Środa, 01.04.2026

Gejowskie kalendarze 2018

Podziel się Tweetnij Skomentuj (5)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (5)

Sezon na kalendarze rozpoczęty

Pierwsze kalendarze na 2018 rok zaczęły pojawiać się już w wakacje. Zaczęło się od "The 2018 meat NAKED calendar", teraz - kolejna edycja "Hot Red", "Warwick Rowers" i wiele innych. Mamy dla Was zestawienie naszych faworytów na nadchodzący rok.

Orthodox Calendar

Pojawiający się do 2012 roku kalendarz, zyski ze sprzedaży idą na walkę z homofobią w krajach Europy Wschodniej. Twórcy zapewniają - udział w niej biorą prawdziwi duchowni kościoła prawosławnego. Ciekawe - u nas księdza-kulturystę karze się i zabrania uprawiania sportu. 

Warwick Rowers

Najpopularniejszy kalendarz z mężczyznami! Kolejna edycja i - znów - warto się mu przyjrzeć. 

Limited Edition “VMan”

Zdjęcia robił sam Bruce Weber. Topowi modele ze szczeniakami - i cel słuszny: zbierają kasę dla zwierzaków. 

Post udostępniony przez Eian Scully (@eianscully) 13 Lis, 2017 o 7:07 PST

Red Hot

O tych mężczyznach nie trzeba więcej pisać... Przystojni i rudzi!

Hot Firefighters

15 przystojnych strażaków z 15 zwierzakami, które zostały uratowane z płonących budynków. Mężczyźni są zawodowymi strażakami w Charlotte w Karolinie Północnej i Ocean City w Nowym Jorku. 

Post udostępniony przez Firefighter Calendar (@hotfirefighters) 22 Paź, 2017 o 1:01 PDT

Your Daily Male 2018

365 dni z queerową sztuką! Tak, to oferta holenderskiej galerii MooiMan - swoistego muzeum sztuki gejowskiej. Może komuś się przyda? 

Australian Firefighter Calendar

12 zabójczo przystojnych strażaków dla dzieciaków w Australii. 

Rugby

"Amsterdam Lowlanders" to gejowska drużyna rugby. A od 2014 roku wydają kalendarze. 

Dieux du Stade

Tego kalendarza nie trzeba przedstawiać! Klasyka męskiego aktu, sami spójrzcie. 

BUTT 2018

Fotograf Balthier Corfi i stylista Todd Hanshaw stworzyli kalendarz dla gejów w Czeczenii. Środki ze sprzedaży pójdą do kanadyjskiej organizacji "Rainbow Road". 

Post udostępniony przez Collectif TBD Models (@collectiftbdmodels_calendar) 12 Wrz, 2017 o 11:52 PDT

The 2018 meat NAKED calendar

To swojego rodzaju kopniak w dominujący obraz dobrze zbudowanego mężczyzny, który spędza 3-4 dni w tygodniu na siłowni, pręży się do lustra w poszukiwaniu sześciopaku i ma określoną dietę - zdrową i podzieloną na 5 posiłków dziennie.  

Warto też spojrzeć na "HeartThrobs and Hounds". Fotograf Mike Ruiz i najseksowniejsi modele z całego świata dla zwierzaków. Pieniążki pójdą dla dwóch organizacji: "Fur Friends in Need" i "Lilo’s Promise". Oraz "Cerf Photography's Men Calendar". Każde 5 euro ze sprzedaży tego kalendarza przeznaczone będzie na pomoc bezdomnym osobom ze społeczności LGBT.

A na koniec - kalendarz Merb'ys

Faceci syreny z brodami zbierają pieniądze na hipoterapię! Tego jeszcze nie było:)



Który kupicie? 

(ar)

OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (11)
pawel70 heim lucyannmargaret grzesiek-kosinski maxoku stefciak kierownik2 moonsugarine dawidm1997r
Nie podoba mi się (0)
Komentarze (5)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
shingao 新顔
17.11.2017 23:52 shingao (40) Szczecin
Pe:
Ciekawe jaki kolor włosów ma @shingao czy też rudy...


Teraz to już mogę umrzeć spełniony. Dorobiłem się własnego psychofana! Jak jakiś celebryta!
cytuj zgłoś 2 0
Ikona
17.11.2017 14:26 Pe
Podpis:
Wszysto co rude jest wredne

Ciekawe jaki kolor włosów ma @shingao czy też rudy...
cytuj zgłoś 0 1
JustMark
17.11.2017 12:55 JustMark (103) ...
Podoba mi sie...ale nie wszystko, wstrzymuje sie oceny;-)
cytuj zgłoś 0 0
Ikona
17.11.2017 12:47 Podpis
Wszysto co rude jest wredne
cytuj zgłoś 0 1
Ikona
17.11.2017 12:29 Pelargonia
Dwunastka pół nagich mężczyzn i każdy z nich z białym szczeniaczkiem?
Ciekawe co fotograf ćpa...
cytuj zgłoś 0 2
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
Amsterdam Balthier Corfi Bruce Weber Charlotte charytatywność Eian Scully Fur Friends in Need kalendarze Kalendarze gejowskie 2018 Kultura LGBT Lifestyle męski akt MooiMan Ocean City Polska Rainbow Road Społeczeństwo sztuka queer zwierzęta
Powiązane
Obraz Czwartek, 06.06.2024 "Niewieściuchy" – Bartecky zaprasza na wystawę w białostockiej Galerii im. Sleńdzińskich Obraz Środa, 14.12.2022 Dumne, piękni i odważni - nowe kalendarze "Repliki" już dostępne Obraz Czwartek, 10.11.2022 "Tęczowy Dzień Niepodległości" - przedpremierowe pokazy filmu "Słoń" w wybranych kinach Obraz Piątek, 23.09.2022 DUMA powraca i ogłasza open call: zgłoś swoją twórczość do kolejnego wydania polskiego magazynu LGBTQ+ Obraz Poniedziałek, 18.07.2022 Żywa Queeroteka na Audioriver - poznaj nasze żywe książki
Inne tematy
Ostatni taki przypadek w Unii Europejskiej? To miasto zakazuje marszu równości Czwartek, 23.07.2026 Ostatni taki przypadek w Unii Europejskiej? To miasto zakazuje marszu równości
Niespodzianka: prezydent Nawrocki wetuje ustawę o statusie osoby najbliższej. To jednak nie koniec... Piątek, 17.07.2026 Niespodzianka: prezydent Nawrocki wetuje ustawę o statusie osoby najbliższej. To jednak nie koniec...
Budapeszt odpuścił. Zostało jedno miasto w UE, które wciąż walczy z tęczą Środa, 15.07.2026 Budapeszt odpuścił. Zostało jedno miasto w UE, które wciąż walczy z tęczą
Obejrzałem dla Was serial „Proud", żebyście... też musieli Piątek, 12.06.2026 Obejrzałem dla Was serial „Proud", żebyście... też musieli
Ustawa o statusie osoby najbliższej: Kotula apeluje do Nawrockiego Wtorek, 14.07.2026 Ustawa o statusie osoby najbliższej: Kotula apeluje do Nawrockiego
Wakacyjny raj – piekło dla LGBT. Bojkot, misja czy pragmatyzm? Sobota, 11.07.2026 Wakacyjny raj – piekło dla LGBT. Bojkot, misja czy pragmatyzm?
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na X Instagram WhatsApp
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościPolityka cookiesUstawienia prywatnościPrzerwij abonamentOdstąpienie od umowy
Zabronione jest pobieranie treści (web scraping) i eksploracja danych (TDM) z tego serwisu do trenowania systemów AI bez zgody operatora — zob. Regulamin.







🌈
Odkryj więcej na Queer.pl
Zalogowani użytkownicy mogą oglądać zdjęcia innych osób, zakładać profile, komentować artykuły i oceniać filmy.
Dołącz do nas Zaloguj się