Strona główna Aktualności Społeczność
Profile Grupy Miejsca Wydarzenia Wsparcie
Ogłoszenia
Towarzyskie Pokoje i mieszkania Praca Ogłoszenia drobne Edukacja Pozostałe Dodaj
Queeroteka
Książki Filmy i seriale Quizy Patronat Queer.pl
Magazyn
Artykuły Galerie Tematy Tagi
Kontakt Reklama Regulamin
Queer.pl Portal osób LGBT+
Menu
Logowanie Rejestracja
Tematy Marsze Równości 2026 "Pillion" w kinach Wyrok TSUE Związki partnerskie Kino LGBT
Piątek, 25.04.2014 13:03

Arya, śluby i "I will survive"

Podziel się Tweetnij Skomentuj (3)
Podziel się Tweetnij Skomentuj (3)

Najważniejsze i najciekawsze wydarzenia tygodnia

Zapraszamy na podsumowanie najważniejszych wydarzeń ostatniego tygodnia! Co ciekawego wydarzyło się w tęczowym świecie? Na co warto iść do kina, co nas, ale także Was – najbardziej poruszyło?

Marsz na marsz!

W środę w Łodzi ruszyła kolejna, czwarta już, odsłona festiwalu Maraton Równości. W sobotę – o godz. 13.00 (Pasaż Schillera) Marsz Równości. Zachęcamy do udziału!



  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
OCEŃ ARTYKUŁ
Podoba mi się (66)
kitsune95 zimna85 zombiedei labryska89 tremere marvelous rielka 6black6devil6 sehoir niekopkotka
Nie podoba mi się (1)
thorn-weedy
Komentarze (3)
HEJT STOP!Zapoznaj się z warunkami dodawania komentarzy
Komentuj
Moja ikona
Dodaj komentarz
Komentarz od osoby niezalogowanej pojawi się po akceptacji moderatora.
Dozwolone znaczniki (BBCode):
[b], [i], [u], [url], [url=], [mail], [mail=], [color=], [code], [quote]
Ikona
27.04.2014 15:57 YourAntihero
Jeżeli Arya wygląda na 17 lat to ja jestem stolikiem :D i tak ją uwielbiam ♥
cytuj zgłoś 0 0
jezuchryste
27.04.2014 11:28 jezuchryste (36) Warszawa
Arya ♥
cytuj zgłoś 4 0
Ikona
26.04.2014 11:22 skyress-v
PapillonNoir:
Szanowna pani Williams!
Chociaż uwielbiam Pani rolę w Grze o Tron, to gada Pani od rzeczy. Zamiast równości małżeńskiej, która choć ważna (przynajmniej na razie, a w przyszłości raczej też nie) mi osobiści do niczego nie jest potrzebna, wolałbym zwalczenie uprzedzeń i nienawiści wobec LGBTQ- patrz choćby RPA, gdzie 2 lesbijki mogą wziąć ślub, ale nie mogą się wziąć na ulicy za ręke w obawie przed morderstwem albo "gwałtem naprawczym"
Z wyrazami szacunku


A kto Cie pyta , czego Ty chcesz? To jej 3 życzenia...
cytuj zgłoś 18 0
PapillonNoir
26.04.2014 0:19 PapillonNoir (28) Zabrze, Częstochowa
Szanowna pani Williams!
Chociaż uwielbiam Pani rolę w Grze o Tron, to gada Pani od rzeczy. Zamiast równości małżeńskiej, która choć ważna (przynajmniej na razie, a w przyszłości raczej też nie) mi osobiści do niczego nie jest potrzebna, wolałbym zwalczenie uprzedzeń i nienawiści wobec LGBTQ- patrz choćby RPA, gdzie 2 lesbijki mogą wziąć ślub, ale nie mogą się wziąć na ulicy za ręke w obawie przed morderstwem albo "gwałtem naprawczym"
Z wyrazami szacunku
cytuj zgłoś 0 6
Autor
Redakcja Queer.pl
Pierwszy polski portal ludzi LGBT
TAGIWięcej
gra o tron jason collins jodie foster podsumowanie reklama vh1 szkoły time vh1 wiadomości LGBT
Powiązane
Obraz Piątek, 04.07.2014 Hostel, gry i polityka Obraz Piątek, 13.06.2014 Parada, Mundial i mowa nienawiści Obraz Piątek, 16.05.2014 Wybory, związki i Parada Obraz Piątek, 09.05.2014 Marsz, Eurowizja i Bollywood Obraz Czwartek, 24.04.2014 Ujawniony koszykarz wśród najbardziej wpływowych osób
Inne tematy
Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia? Środa, 11.03.2026 Sąd Najwyższy Ukrainy uznał parę jednopłciową za rodzinę. Co to właściwie zmienia?
"Kochający inaczej mają miejsce w kościele" - kardynał Konrad Krajewski nowym metropolitą łódzkim Wtorek, 17.03.2026 "Kochający inaczej mają miejsce w kościele" - kardynał Konrad Krajewski nowym metropolitą łódzkim
Lesbinton: w Poznaniu powstał klub badmintonowy dla lesbijek Wtorek, 10.03.2026 Lesbinton: w Poznaniu powstał klub badmintonowy dla lesbijek
Kontakt Reklama Regulamin
Social media
Polub na Facebooku Obserwuj na Twitterze Instagram
© 1996-2026 Queermedia.pl, ISSN 2299-9019 Polityka prywatnościUstawienia prywatności