logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
18.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
107
0
29

Wspierające rodzeństwo

Znani oraz ich ujawnieni bracia i siostry

Dodano: 25.11.2016, Aktualizacja: 25.11.2016

Mój brat gej pomógł mi zrozumieć kwestie LGBT - powiedział ostatnio aktor Chris Evans, który od lat nie ukrywa swojego poparcia dla równości małżeńskiej. "Kapitan Ameryka" to nie jedyny celebryta, który angażuje się w walkę o prawa człowieka dzięki swojemu tęczowemu rodzeństwu. Okazuje się, że lista jest całkiem długa!

CHRIS EVANS Znany przede wszystkim dzięki filmowej serii o Kapitanie Ameryce aktor od lat głośno mówi o równości dla ludzi LGBT. W 2012 roku podkreślał w rozmowie z magazynem "Playboy", że "brak równości małżeńskiej jest powodem do wstydu" i że "za 10 lat będziemy się wstydzić tego, że kiedyś to był problem". Aktor ma wielu przyjaciół LGBT, ale największy wpływ na niego miało wychowywanie się z siostrami i bratem gejem, który także jest aktorem. Scott Evans ma na koncie kilka seriali i filmów. Bracia chętnie pokazują się razem, a Chris zawsze podkreśla w wywiadach, że to właśnie Scott pomógł mu lepiej zrozumieć kwestie LGBT. Ostatnio w rozmowie z "TheFix" aktor przyznał, że s...   ( Pozostało znaków: 2945 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 198432   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Wspierające rodzeństwo Chris i Scott Evans z mamą Lisą na gali GLAAD
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku