logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
21.01.2018    STARTSKLEPKONTAKT

...
288
11
45

Za co lubimy Roberta Biedronia? 5 powodów

Laurka na 40. urodziny

Dodano: 11.04.2016, Aktualizacja: 13.04.2016

Z okazji 40. urodzin działacza LGBT, polityka i prezydenta Słupska przygotowaliśmy 5 powodów, za które lubimy Roberta Biedronia! I oczywiście dokładamy swoje trzy grosze do urodzinowych życzeń, a Was zachęcamy do tego samego: Robercie, wszystkiego najlepszego!

5. KONSEKWENTNY Robert Biedroń jest znany z tego, że obstaje przy swoim, ale słynie też z ugodowej natury, dzięki której potrafi zjednywać sobie ludzi. To dzięki jego zdecydowanej postawie jako prezydenta Słupska w Polsce samorządy zaczęły interesować się tematem cyrków ze zwierzętami, nie boi się mówić głośno o kontrowersyjnych tematach (marihuana) i potrafił przeciwstawić się Kościołowi (usunął z prezydenckiego gabinetu portret Jana Pawła II). Nie możemy też zapominać o poselskich działaniach: nie bez powodu tygodnik "Polityka" wymienił Roberta Biedronia wśród najlepszych i najbardziej pracowitych posłów VII kadencji. My pamiętamy także o sprawach LGBT, a przede wszystkim projektach ustaw o związkach partnerskich, które w poprzedniej kadencji jak...   ( Pozostało znaków: 3228 )
Redakcja Queer.pl Autor: Redakcja Queer.pl Pierwszy polski portal ludzi LGBT Pierwszy polski portal przeznaczony dla osób LGBT, założony w 1996 roku.

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 197107   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
Za co lubimy Roberta Biedronia? 5 powodów Fot. za: facebook.com/RobertBiedron
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2018 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku