logo Queer.pl Dawniej Innastrona.pl
12.12.2017    STARTSKLEPKONTAKT

...
29
22
14

Jak o siebie dbać po czterdziestce

Nie daj się zmarszczkom!

Dodano: 27.12.2010, Aktualizacja: 27.12.2010

Podobno życie zaczyna się po czterdziestce, niestety wtedy także coraz mocniej swoje piętno odbija upływający czas. Mężczyźni starzeją się zdecydowanie później niż kobiety. Ich skóra jest grubsza i bardziej elastyczna, przez co zmarszczki, które w przypadku kobiet pojawiają się już koło trzydziestki, u mężczyzn zaczynają być mocniej widoczne w okolicach lat czterdziestu.

- Artykuł sponsorowany - Podobno życie zaczyna się po czterdziestce, niestety wtedy także coraz mocniej swoje piętno odbija upływający czas. Mężczyźni starzeją się zdecydowanie później niż kobiety. Ich skóra jest grubsza i bardziej elastyczna, przez co zmarszczki, które w przypadku kobiet pojawiają się już koło trzydziestki, u mężczyzn zaczynają być mocniej widoczne w okolicach lat czterdziestu. Najpierw wokół oczu, na czole i pod nosem. Kiedy już się pojawią są głębsze i bardziej widoczne. Podobnie dzieje się z innymi oznakami starzenia, takimi jak worki i sińce pod oczami. O ile jeszcze kilkanaście lat temu męskie zmarszczki symbolizowały dojrzałość i doświadczenie życiowe, o tyle w dzisiejszych czasach, gdy panuje wszechobecny kult młodości i piękna, zdradzające wiek bruzdy na twarzy, nie są dla większości mężczyzn powodem do zadowolenia. St...   ( Pozostało znaków: 3655 )
Autor: Brak informacji

Ten artykuł został przeniesiony do archiwum

Dostęp do archiwalnych artykułów (starszych 4 tygodnie) możliwy jest dla abonentów serwisu »Przyjaciel Queer.pl. Dostęp do pojedyńczych artykułów z archiwum możliwy jest także za pomocą wiadomości SMS.

UZYSKAJ DOSTĘP DO ARCHIWALNYCH ARTYKUŁÓW
» Zostań abonentem Przyjaciel Queer.pl by czytać materiały bez kodów i bez ograniczeń lub...


WPISZ KOD

OK
System mikropłatności SMS-owych dostarczany jest przez:
Logo Mobiltek
UZYSKAJ DOSTĘP DO TEGO ARTYKUŁU

Wyślij SMS na numer 7268 o treści:
IS CZYTAJ 186951   (koszt: 2zł + VAT)
Otrzymasz kod, dzięki któremu uzyskasz dostęp do materiału przez 48 godzin.

Zapisz Zapisz stronę Magazyn+ Magazyn Pełny ekran Pełny ekran
REKLAMA
REKLAMA

© 1996-2017 Prawa autorskie zastrzeżone, ISSN 2299-9019
666
Bądź queer na facebooku